www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Ką patiria į prostituciją įtrauktos moterys?

Tenka pripažinti, kad šiandien Lietuvoje klestinti prostitucija neretai vaizduojama, kaip nesibaigiančių pasilinksminimų, lengvo gyvenimo, vos ne svajonių išsipildymo galimybė. Tačiau už šios reklamos slepiasi sugriauti žmonių gyvenimai, bandymai žudytis, palikti vaikai, fizinės ir psichinės ligas. Neretai jau penkiolikametės merginos yra pavargusios gyventi. Tuščios akys ir randuoti veidai žymi kokią „didelę laimę“ jos atrado sekso pirkėjų glėbiuose.
Bet kodėl jos pasirenka prostituciją?
KOPŽI centro specialistų patirtis rodo, kad tai toli gražu nėra pasirinkimas. Yra daugybė situacijų, kuriose stipresni, turintys galią spręsti asmenys nulemia moters ar mergaitės kelią, sukuria aplinkybes, kuriose nėra gerų sprendimų. Tam įtakos turi ir patirta ankstyva seksualinė prievarta, matytas smurtas šeimoje, partnerių išdavystės, nedarbas, menkas išsilavinimas. Pabandykite įsivaizduoti moterį, verčiamą kas dieną santykiauti su 5, 10, 15 vis kitų nepažįstamųjų, kurie mato ją kaip kempinę, sugeriančią jų pyktį, agresiją, vienatvę.
Sekso pirkėjų mes nematome policijos suvestinėse ar jų taip su pasimėgavimu sukurtuose videoreportažuose iš „Plaštakės“ reidų. Paskubomis užsisagstę kelnes jie grįžta į biurus, bendrabučius, tarnybas ir, be abejo, šeimas, kuriose saugiai išnyksta iki kito apsilankymo „pas prostitutę“. Žinoma, suprasti galima ir reikia visus, tačiau kas nuplėš veidmainystės kaukę nuo dieną glostančio savo dukrelės galvą sekso pirkėjo, o vakare besišlapinančio ant veido nepažįstamai moteriai ir tenkinančio savo kitas, pornofilmų sukeltas, fantazijas?
Prostitucija yra apie vyrus, pirkėjus. Kol to visuomenė nesupras, tuščiai stebėsimės, pyksime, bausime.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika