Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Lapkričio 8 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Plovyklos statybai vieta jau paruošta.

 

 

Statoma ne bažnyčia, bet dar viena plovykla
Marijampoliečiai, jau kuris laikas matydami Mokolų mikrorajone, J. Ambrazevičiaus Brazaičio gatvėje, šalia Šv. Marijos Karalienės koplyčios, išraustas tranšėjas, ruošiamą statyboms vietą, pradėjo spėlioti, ar tik čia nepradėta naujos bažnyčios statyba.

 

*

 

 

Savivaldybės stipendijos – Marijampolės kolegijos studentams
Pirmadienį Marijampolės savivaldybės konferencijų salėje net šešiems geriausiai besimokantiems Marijampolės kolegijos studentams buvo įteiktos Marijampolės savivaldybės vardinės stipendijos. Šios stipendijos kolegijos absolventams teikiamos nuo 2014 m.

 

*

 

 

Mokiniai pasigenda bulvių košės, cepelinų ir žemaičių blynų
Jokiu būdu nesinori teigti, kad mokyklose ir darželiuose reikėtų tiekti nesveiką maistą, arba kad vaikų nebūtina pratinti maitintis sveikai. Vis dėlto nuo rugsėjo 1 d. pradėjus maitinti ugdymo įstaigose pagal naująjį mitybos organizavimo aprašą stebina kiti dalykai…

 

Jurginas, pavadintas Orijos ežero vardu, kitą vasarą žydės Pa­ryžiuje...

 

 

Prestižiniame gėlininkų konkurse – pripažinimas
„Galima drąsiai sakyti, kad Parc Floral de Paris organizuojamas tarptautinis jurginų veislių konkursas yra vienas reikšmingiausių Europoje: kasmet čia dalyvauja svarbiausi selekcininkai iš Europos ir Amerikos, o išrinktos veislės netrunka išpopuliarėti visame pasaulyje“, – įspūdžiais dalijasi ką tik iš Paryžiaus grįžęs ir net du prizus šiame konkurse su savo išveistu jurginu laimėjęs Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodo Kolekcijų skyriaus vadovas dr. Arūnas Balsevičius…

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.