Žemės ūkio ministerijos informacija

Užs. 621


 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Jokia paslaptis

Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

 

„Išskleiskime sparnus“

Streikų šeima suvaidino pasaką „Baltoji varnelė“.Talentingų šeimų popietė „Išskleiskime sparnus“, sumanyta režisierės Virginijos Samuolienės, vyko Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centre. Režisierė mano, jog nieko nėra gražiau, kai rudenėjančiais vakarais šeimos namuose bendrame rate susibūrę dainuoja, groja, pasakoja, vaidina.
Virginija vedė šį renginį, supažindindama žiūrovus su šeimomis iš savivaldybės centro, krašto miestelių, kaimų. Slidžiais keliais nuo Kardokų kaimo atskubėjusi Streikų šeima – tėtė Dionizas, mama Neringa Rimkutė-Streikienė, 9 metų Ugnius, 7 metų Gelminas ir 4 metų Dijuta suvaidino pasaką „Baltoji varnelė“. Neringa sukūrė šią pasaką ir į veiksmą įtraukė visus šeimos narius.
Fedaravičių šeima iš Bagotosios – mama Gintarė, 14 metų Ugnė, 9 metų Rusnė ir 7 metų Justė – pademonstravo ne vieną talentą. Mama groja pianinu ir dainuoja, o mergaitės dainuoja ir šoka. Justė dainuoti pradėjo būdama dvejų su puse metukų, kai sesei Rusnei tuo metu buvo ketveri. Tai puikus duetas. O vyriausioji Ugnė dar ir tapo paveikslus, nors nelanko dailės mokyklos. Jie buvo eksponuojami pasirodymo metu. Susižavėjusi Ugnės talentu, V. Samuolienė jau planuoja pavasarį surengti piešiančių vaikų parodą. Fedaravičių šeimos mergaitės savo pasirodymą baigė dainuodamos Jazzu dainą „Rudens naktis sustojo“.
Pasirodo muzikali Savickų šeima.Savickų šeima (tėtė Ramūnas, mama Lina, sūnūs Liudvikas, Rokas ir Simonas) iš Kazlų Rūdos – ir daininga, ir muzikali. Jiems nesvetima ir liaudies muzika, nes visi dainuoja folkloro ansamblyje. Lina prisipažįsta, kad visi ir namuose, ir automobilyje važiuodami padainuoja, kad kelionė neprailgtų. Ji gitara išmoko groti paauglystėje. Namuose yra net 10 skirtingų muzikos instrumentų. Vaikai lanko Rimvydo Žigaičio menų mokyklą. Vyriausiasis sūnus Liudvikas dar ir puikiai piešia. Tą popietę Lina, Rokas ir Simonas dainavo O. Ditkovskio ir A. Smilgevičiūtės dainas.
Seserys iš Bagotosios – Kristina (16 metų), Kamilė (11), Karolina (8) Krankauskaitės šokti mokosi pačios interneto pagalba. Ir tai joms labai patinka…
Vilma ir Marius Žitkai iš Kazlų Rūdos su 7 metukų dukrele Vasare pradėjo dainuoti, nes mažoji pažadino jų talentus. Labai gražiai skambėjo jų sudainuota „Mamos suknelė“.
Dainuoti gali susibūrę ir pusseserių šeimos: tai Jolanta Banionienė su dukromis Jogaile (10 metų) ir Auguste (6 metų) bei Renata Janavičienė su sūnumi Kristupu (7 metų). Jie dainuoja visur ir visada, ypač šeimų sambūriuose. Jolanta prisipažįsta: „Dainuojame mes, norime, kad ir mūsų vaikai dainuotų“. Penketuko pasirodymo pabaigoje nuoširdžiai skambėjo giesmė „Aleliuja“.
Instrumentinė muzika patinka visiems. Puikų, nuoširdų renginį vainikavo orkestro vadovo Rimanto Gelgotos ir jo sūnaus Manto melodijos.
Pasibaigus talentingų šeimų pasirodymams V. Samuolienė prisipažino, jog žmonės buvo nedrąsūs, sunku buvo išjudinti, prikalbinti dalyvauti. Tačiau ji tikisi, kad geri pavyzdžiai užkrės kitas šeimas ir kitąmet tokiame renginyje bus daugiau naujų atlikėjų.
Saulė BERŽINYTĖ
Žibutės Šilingienės  nuotraukos

Komentarai baigti.

Naujausia informacija

     

    Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

    Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.