Žemės ūkio ministerijos informacija

Užs. 621


 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Jokia paslaptis

Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

 

Šiaurės rašytojų knygų puslapiais

Viktorina privertė ir pamąstyti... Šiaurės šalių vaikų literatūra yra viena populiariausių Lietuvoje – greičiausiai tą populiarumą lemia artimas mentalitetas, pasaulėjauta ir vertybės; kūriniuose perteikiamas pasaulis mums lengvai atpažįstamas. Todėl Padovinio bibliotekos skaitytojai aktyviai įsijungė į Šiaurės šalių bibliotekų savaitės, kuri minima jau 21 kartą, programą. Vyko renginiai įvairioms jaunųjų skaitytojų grupėms: vaikai žemėlapyje ieškojo Šiaurės šalių, kalbėjo apie jų gamtą, kalbą, kai kurias tradicijas, prisiminė rašytojus ir perskaitytas jų knygas, dalyvavo garsiniuose skaitymuose ir pokalbiuose apie pamėgtus šiaurietiškus knygų herojus, rinko savo superherojų, žiūrėjo animacinių filmukų ištraukas, o vėliau piešė ir suruošė parodėlę, vaišinosi „troliukų“ saldumynais…
Bibliotekoje taip pat vyko popietė „Susipažinkime su literatūriniais herojais iš Šiaurės“ – dar vienas renginys, skirtas Šiaurės šalių bibliotekų savaitei. Joje dalyvavo Padovinio ir Daukšių bibliotekų skaitytojai – vyresniojo amžiaus vaikai. Renginio metu jie skaitė ištrauką iš pasirinktos knygos „Nindzė Timis ir pagrobtas juokas“, dalijosi mintimis apie perskaitytą tekstą ir jau anksčiau skaitytas Šiaurės šalių rašytojų knygas, klaidžiojo kryžiažodžio labirintais, aktyviai dalyvavo viktorinoje „Kelionė po Šiaurės šalių rašytojų kūrybą“. Visi galėjo susipažinti ir pavartyti įvairių rašytojų knygų, kurios eksponuojamos parodoje „Šiaurės šalys, vaikų rašytojai, knygos“.
„Suvalkiečio“ informacija
Nuotrauka iš Padovinio bibliotekos metraščio

Komentarai baigti.

Naujausia informacija

     

    Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

    Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.