www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Gimnazija – neatskiriama bendruomenės dalis

Nijolė Latvaitienė, Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos direktorė – Kalbant apie Liudvinavą, kaip Mažąją kultūros sostinę, noriu pasidžiaugti, ne tik, kad ja tapome, bet ir tuo, kad į miestelio kultūrinį gyvenimą įsilies ir Kazio Borutos gimnazijos bendruomenė. Didžiuojamės vadindamiesi šio rašytojo vardu, didžiuojamės jo pasakytais žodžiais, kad Liudvinavas – gražiausias pasaulio miestas. Šiais metais mes turime ypatingą jubiliejų, mūsų mokymo įstaiga mini 30 metų, kai jai suteiktas rašytojo K. Borutos vardas, ir 65-erius metus, kai Liudvinave veikia vidurinė mokykla. Šiais dviem jubiliejais tikimės įsilieti į Mažosios kultūros sostinės renginius. Juk esame neatskiriama Liudvinavo bendruomenės dalis. Kaip tik šiais metais mūsų gimnazijoje vyks Marijampolės regiono gimnazijų šventė, iš visos apskrities suvažiuos gimnazijų atstovai. Šis renginys praturtins Mažąją kultūros sostinę.
Labai džiaugiuosi šiuo pripažinimu, nes esu liudvinavietė ir mačiau, kaip mažais žingsneliais, o kartais ir dideliais mes ėjome į šią dieną. Pati kultūra – tai ne tik renginiai, bet pirmiausia žmonės, nes būtent jie saugo, puoselėja, neša kultūros šviesos židinį.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika