Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Vasario 21 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Suvalkijos socialinės globos namų specialistė Vilma Janulevičienė ir direktorė Marija Slavinskienė daug darbo, rūpesčių įdėjo, kad globotiniai galėtų apsigyventi tokiuose gražiuose namuose.

 

 

Naujuose namuose pradėjo naują gyvenimo kelią
Jau dvi savaitės, kaip grupelė Suvalkijos socialinės globos namų auklėtinių gyvena kitaip: naujuose namuose, globojami socialinių darbuotojų. Naujo Suvalkijos globos namų padalinio – grupinių gyvenimo namų – atidarymo iškilmės įvyko vasario 13-ąją…

 

Alfredas BARTKUS.

 

 

Policija ypatingą dėmesį žada neteisėtai praturtėjusiems asmenims
Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai savo tradiciniame metiniame susirinkime pateikė 2018 metų veiklos ataskaitą, aptarė laimėjimus, problemas. Marijampolės AVPK praėjusių metų rezultatai – vieni tarp trijų geriausių šalyje, o kai kuriose srityse patys geriausi. Nusikalstamų veikų registracijos mažėjimas šalyje fiksuotas 9,5 proc. Nusikalstamų veikų ištyrimo procentas yra geriausias per pastaruosius penkerius metus. Be to, nusikaltimų ištyrimas yra 10,5 procentinio punkto geresnis nei Respublikos vidurkis.
Apie praėjusių metų rezultatus kalbamės su Marijampolės AVPK viršininko pavaduotoju Alfredu BARTKUMI…

Knygą pristatė ragavę Dakaro smėlio ir patyrę įvairių emocijų žmonės. Iš dešinės: autorius Valdas Valiukevičius, lenktynininkas Aurelijus Petraitis ir žurnalistas Vytautas Milius. Pokalbiui vadovavo Vytautas Kandrotas.

 

 

Meilės dieną meno galerijoje – taip pat apie meilę…
..Nes, kaip sakė knygos „Dakaro kariai“ pristatyti atvykę svečiai, Dakaras – tai irgi meilė. Arba – tai virusas, liga, pasireiškianti ne vien trauka automobiliams, greičiui ar noru laimėti, bet ir begaliniu noru išbandyti save. Ir nugalėti: ne tiek kitus dalyvius ar dykumą – pirmiausia save patį…

 

Jūratei ir Kęstučiui Gaidžiams bei jų dukroms, kurios liko už kadro, kelionė į Jelgavą atstojo Kalėdų dovaną.

 

 

Autobusu į Latviją – pasigrožėti ledo skulptūromis
Jei galvojate, kad kelionės autobusais tinkamos tik bendraklasių, kolegų ar bendruomenių išvykoms, labai klystate. Keliauti drauge gali ir visai nepažįstami žmonės. Tuo įsitikinau prieš porą savaičių autobusu išvykusi į Latvijoje esančią Jelgavą, kur vyko tradicinis ledo skulptūrų festivalis. Kelionių organizatoriaus „Janikės kelionės“ organizuota išvyka nustebino – kainavo nebrangiai, leido atsipalaiduoti, nereikėjo sukti galvos dėl renginio bilietų, automobilio stovėjimo vietos paieškų. O, svarbiausia, leido pažinti puikius žmones, naujas vietas, papildė įspūdžių bagažą.

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.