www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Mokyklas pasieks daugiau kaip 4 tūkstančiai naujų kompiuterių

Per kovą ir balandį mokyklas turėtų pasiekti 4,4 tūkstančio naujų kompiuterių su programine įranga – stacionarių, nešiojamųjų, planšetinių. Jiems pirkti Švietimo, mokslo ir sporto ministerija praėjusių metų pabaigoje skyrė 3,9 mln. Eur.
Į laimingųjų sąrašą pateko Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija ir Kalvarijos savivaldybės Jungėnų pagrindinė mokykla.
Šiais mokslo metais tokių mokyklų yra šimtas, nuo kitų mokslo metų prie jų turėtų prisijungti dauguma šalies mokyklų.
Numatoma, kad nuo 2020–2021 metų, atnaujinus informatikos ugdymo programas, integruotai informatikos pradmenų mokysis visi šalies pradinukai, o 5–10 klasėse skaitmeninės technologijos bus integruojamos mokant visų dalykų, kartu liks ir atskiras dalykas – informatika. Siekiama, kad mokiniai problemas spręstų pasitelkdami technologijas, ugdytų kūrybinius ir inžinerinius įgūdžius, taip pat informatinį mąstymą.
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija nuo 2015 m. mokyklų kompiuteriams įsigyti skyrė 9,7 mln. Eur. Mokyklos naudoja beveik 100 tūkst. kompiuterių.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika