Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

„Konkuruoju tik pats su savimi“ (Parodos bibliotekoje)

Kazimieras, daug dirbęs ir dirbdamas su variu, žalvariu, sidabru, įvairiais mineralais, sako taip ir nepamėgęs aukso spindesio...Originalūs, kitų tokių nėra – papuošalai nenuobodžiai moteriai. Taip sakė marijampolietis juvelyras Kazimieras Barišauskas autorinės parodos „Kūryba kaip visas gyvenimas“ atidarymo metu. Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje dabar vyksta daug renginių, parodų – taip pat. Minėtoji surengta antrojo aukšto parodinėje (kraštotyros) erdvėje, kur galima susipažinti ir su kitomis ekspozicijomis. Kaip sakė šio ciklo sumanytoja Loreta Skinkienė, „miestas turi daug veidų, tad norėjosi į šią erdvę, kuri primena kultūrai svarbius praeities dalykus, pakviesti šiandien kuriančius žmones.“
Kazimieras Barišauskas, savo darbus Marijampolėje eksponuojantis nedažnai, kviečia susipažinti su originalia juvelyrika. Mėgsta dirbti su natūraliomis ir dažnai neįprastomis medžiagomis (kašaloto dantys ar juodmedis), leidžiančiomis skleistis fantazijai ir kiekvienąkart pasitikrinti meistriškumą. Tam reikia nemažo žinių bagažo ir patirties, bet kadangi paiso tik kūrybinės nuojautos ir su niekuo nekonkuruoja – jaučiasi laisvas.
Paroda veiks kovą ir balandį, tad progų aplankyti ne tik šią, bet ir kitas, dar yra.

Lina VOLUNGYTĖ
Ričardo PASILIAUSKO nuotraukos

Komentarai baigti.

Naujausia informacija