www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Parodoje kalbėjo jausmų spalvos

Surengti pirmą parodą Gitanai Latožienei reikėjo drąsos, tačiau lankytojų reakcija parodė, kad nerimauta be reikalo.Viena pavasario popietė Patašinės bibliotekoje buvo skirta padėkoti nuo vasario vidurio veikusios parodos „Jausmų drugiai & Kalbėjimas spalvomis“ autorei Gitanai Latožienei. Jos kelias iki pirmosios parodos buvo nedrąsus, todėl ilgas. Tapyba Gitanai kol kas – pomėgis, leidžiantis išreikšti jausmus ir nuotaikas spalvomis, taip pat puiki relaksacijos forma.
Parodos fragmentas.Parodoje buvo eksponuota 12 moteriškai elegantiškų, subtilių, paslapties ir magijos įspūdį paliekančių tapybos darbų: „Burtininkė“, „Svajotoja“, „Paslaptingoji“, „Emocingoji“, „Sauganti“, „Laukianti“, „Įsimylėjusi“, „Nerealios svajonės“… Dominuojančių raudonos ir juodos spalvų kalba – tai kalba jausmų, kurie – kaip drugiai: kontrastingi, bet ir turi daug panašumų.
G. Latožienę su pirma paroda sveikino Patašinės miestelio bendruomenės moterys, jai linkėta puoselėti savo talentą, džiuginti darbais aplinkinius. Pati kūrėja dėkojo tiems, kas paskatino ryžtis surengti pirmą parodą. Nuslūgus jauduliui, girdėdama pačius geriausius atsiliepimus, sveikinimo, padėkos žodžius, autorė prisipažino esanti laiminga priėmusi šį iššūkį.
Ilona JANČAITIENĖ
Patašinės bibliotekos bibliotekininkė
Rimos SPŪDIENĖS nuotraukos

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika