www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Teatro diena – kaipgi be premjeros?

„Kas čia dabar darosi?“ Renata Jarimavičienė, Rasa Matulevičienė ir Aurimas Galianovas savo herojus kuria sutirštindami spalvas.Tik jau ne Kalvarijos „Titnago“ teatre, kur nuo 1986-ųjų nebuvo nė vienų metų be premjeros – taigi suskaičiuokite, kiek jų jau buvo… Ir nebuvo nė vienos Tarptautinės teatro dienos, kuri nebūtų buvusi taip pažymėta.
Ne išimtis ir šiųmetė kovo pabaiga. Režisierius Kęstutis Krasnickas šį kartą pasirinko A. Činariovo komediją „Brangusai pabučiavimas“ (ne tik pavadinime, bet ir pačiame spektaklyje skamba ne visai įprasti žodžiai – mat norėta atspindėti laikotarpį). Tai tipiška situacijų komedija, kai nežinant Vien dėl to, kad gauna mažai algos, Reimundo Tyro personažas yra žmonos nuolat niekinamas... „kas yra kas“ galima net labai nusvilti… Autoriaus siekta parodyti žmonių tuštybę, kai svarbu tik užimama padėtis ar pareigos, alga, atskleisti dviveidystę, kai vienaip elgiamasi su tariamu tarnu ir visai kitaip – sužinojus, kad jis yra banko direktorius. Toks paradoksalus veiksmas vyksta scenoje, kur vaidina Rasa Matulevičienė (ponia), Renata Jarimavičienė (tarnaitė), Reimundas Tyras (lyg ir šeimos galva, deja, gauna per menką algą…) ir Aurimas Galianovas, aplink kurį sukasi nesusipratimų virtinė. Spektaklio dailininkė Vilija Gumauskaitė, pastatymų dalies vedėja – Laima Lastauskienė.
…Tradiciškai teatro šventė prasidėjo gražia įžanga, kurioje pasirodė Jusevičių šokių grupė „Miss-A“, vadovaujama Danutės Giedraitienės. Na, o pabaigoje – irgi tradiciškai – padėkos raštai ir gėlės vaidinusiems ir visiems „Titnago“ žmonėms, jų pagalbininkams.
Nijolė LINIONIENĖ
Ričardo PASILIAUSKO nuotraukos

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika