www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Geros nuotaikos dozė su aktoriumi Giedriumi Savicku (Liudvinavas – Mažoji kultūros sostinė)

Pašnekesius su žiūrovais aktorius pavadino svajonių projektu. Pirmadienį Liudvinave – Mažojoje kultūros sostinėje, vyko labai šiltas susitikimas su aktoriumi Gied­riumi Savicku. Aktorius susitikimą pavadino „Aš čia pro šalį ėjau…“ Miestelio bibliotekoje visi norintys paklausyti Giedriaus, netilpo, tad rinkosi į Kultūros centrą. Susirinko apie 100 aktoriaus gerbėjų. Pokalbiai su Giedriumi Savicku klausytojams neprailgo. Ir visi po renginio kalbėjo, kad buvo verta, parsinešė namo gerą nuotaiką. Aktorius jautriai ir šiltai su visais susirinkusiais kalbėjosi apie skaudžiausius nūdienos reiškinius: alkoholizmą, savižudybes, taip pat aktualiausius, ypač jaunimui, pasirinkimo laisvę, ateitį, galimybę jaustis gerai, gyvenimo prasmę. „Buvo malonu klausytis rimtų dalykų su humoru ir linksmų dalykų rimtai“, – sakė dalyviai. Anot klausytojų, tiesiog būna susitikimų, iš pirmo žvilgsnio atrodytų visai paprastų, po kurių jautiesi pakylėtas, atsigavęs.
G. Savickas pasakojo, kad su savo komanda jau kelerius metus važinėja po visą Lietuvą, susitinka ir kalbasi su gyventojais. Šią veiklą jis pavadino svajonių projektu. Liudvinave šis įdomus susitikimas su aktoriumi įvyko Liudvinavo bibliotekos bibliotekininkės Vilijos Zabielienės dėka.
Loreta TUMELIENĖ, Ričardo PASILIAUSKO nuotraukos

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika