Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Balandžio 27 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Povilui Dambauskui norėtųsi, kad Marijampolėje žmonės būtų ryškesni – stilingai apsikirpę, pasidažę.

 

 

Kirpėją džiugina spindinčios klienčių akys
Marijampoliečiui Povilui Dambauskui – dar tik 25-eri, tačiau vyras prisipažįsta iki svajotos specialybės nuėjęs ilgą savęs ieškojimo kelią. Jo pasirinkimu dabar džiaugiasi ir klientės…

 

Viešosios įstaigos „Marijampolės telekinas“ direktorius Stasys Baublys sako, kad šiemetinio festivalio repertuaras patenkino ir labai išrankius žiūrovus.

 

Kino pavasariu“ žiūrovai liko sužavėti. Ar sulauksime jo ir kitąmet?
Neseniai pasibaigęs nekomercinio kino festivalis „Kino pavasaris“ Marijampolės kino teatre „Spindulys“ praėjo sėkmingai – žiūrovų sulaukta nemažai, o dauguma atėjusiųjų, pildžiusių anketas sakė, kad jų lūkesčius šis renginys šiais metais patenkino kaip niekad…

 

 

Prokurorui ar teisėjui uždavus klausimą apie konkrečias kyšio paėmimo aplinkybes, A. Jasionis, iki tol atsakinėjęs sklandžiai, staiga prarasdavo atmintį.

 

 

„Nenoriu numirti teistas…“
Trečiadienį Marijampolės apylinkės teismo Vilkaviškio rūmuose pagreitinto proceso tvarka pradėta nagrinėti Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centro psichiatro Arūno Jasionio baudžiamoji byla dėl kyšininkavimo…

 

„Klebonas situaciją vertino ne Šventu Raštu remdamasis, o cituodamas filmo „Krikštatėvis“ herojų: „Nieko asmeniško, Robertai, tik verslas“. Tokia tiesa...“ – kalbėjo R. Degutis.

 

 

Pastoracinės tarybos sprendimas sukiršino parapijiečius
Trečiadienį Marijampolės apylinkės teismo Vilkaviškio rūmuose pagreitinto proceso tvarka pradėta nagrinėti Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centro psichiatro Arūno Jasionio baudžiamoji byla dėl kyšininkavimo.

 

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.