Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

„Kiek trunka nustebimo akimirka?“

To susirinkusiųjų į parodos „Pavasario simfonija“ atidarymą klausė kultūros centro parodų organizatorė Onutė Surdokienė, neabejodama, kad atsakymą kiekvienam žiūrovui padiktuos jo žvilgsnis ir nuo pirmos akimirkos patirtas susižavėjimas.

Edita Liudvinavičienė, Lina Labanauskienė ir Zita Kisielienė paro-dos eksponatus planavo ir kūrė ne vieną mėnesį... Tikslas pasiektas – Didžiojo Kūrėjo joms duotu talentu pradžiuginti draugai, artimieji, dvasinės harmonijos išsiilgę žiūrovai.Parodos eksponatai – pavasario ir Velykų simboliai.Išties trijų marijampoliečių menininkių – fitodizainerės Linos Labanauskienės, Rygiškių Jono gimnazijos dailės mokytojos Zitos Kisielienės, Plutiškių gimnazijos ir Antanavo pagrindinės mokyklų dailės bei technologijų mokytojos Editos Liudvinavičienės sukurta pavasariškai velykinė ekspozicija abejingo nepalieka nė vieno. Tiksliau tai kolektyvinis darbas – parodą kūrė ne tik pačios menininkės, bet ir jau minėtų mokyklų moksleiviai.
Iš pačių paprasčiausių gamtos ir buitinių medžiagų: šakų, gėlių, molio, siūlų, kiaušinių lukštų, grūdų, stiklo, popieriaus ir kitokių – sukurtos kompozicijos džiugina akį ir skatina atpažinti, o gal patiems kitaip įžvelgti Velykų, dvasinio žmogaus atgimimo, simbolius. Parodos atidaryme buvo ne tik įvertintas menininkių kruopštumas, idėjos pateikimo originalumas, bet paskelbta tikroji Velykų žinia – Biblijoje užrašyto Kristaus Prisikėlimo reikšmė mūsų gyvenime.
Pažvelgęs į talentingų kūrėjų darbus supranti, kad jų nei pakartosi, nei kaip nors atpasakosi… Norintys patirti tikrą nustebimo akimirką, iki Atvelykio šeštadienio (balandžio 27 d.) parodą „Pavasario simfonija“ dar gali pamatyti kultūros centro pirmojo aukšto fojė.

Aldona KALINAUSKIENĖ
Nuotraukos autorės ir Ričardo PASILIAUSKO

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.