Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Automatiškai išsaugotas juodraštis

Į popietę-diskusiją „Atrask savo knygą“, kuri surengta netradicinėje erdvėje – Padovinio parke, susirinko nemažas būrys Daukšių ir Padovinio bibliotekų skaitytojų. Pasidžiaugėme, kad jau nebe pirmą kartą renkamės pasikalbėti apie skaitymą, knygos reikšmę, pasidalinti mintimis apie perskaitytas knygas, pasiūlyti jas draugui. Dalis jaunimo renkasi knygas, kuriose pasakojama apie augančiam ir bręstančiam jaunuoliui artimas temas: pirmoji paauglių meilė, nepritapimas prie bendraamžių, smurtas, patyčios. Domimasi knygomis, kuriose atvirai analizuojama jaunų žmonių problemos ir situacijos, kuriose ne vienas jų atsiduria…
Mes, bibliotekininkės, pagyrėme dalyvius už puikias žinias, dėkojome už aktyvų dalyvavimą, įteikėme visiems saldžius prizus ir linkėjome jaunuoliams nepamiršti bibliotekos, lankyti ją, skaityti kuo daugiau knygų, nes skaitymas „yra ne vien darbas, jausmų ugdymas, vaizduotės ar asmenybės turtinimas, bet pirmiausia – didžiulis malonumas“.

„Suvalkiečio“ informacija

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.