Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Romantiškų siuvinių paroda (Iš redakcijos pašto)

Smagu dalintis tuo, kas džiugina daugelį.Tik vienas fragmentas...Įpusėjus rugpjūčiui Patašinės bibliotekoje pristatyta Kristinos Siginevičiūtės kryželiu siuvinėtų paveikslų paroda „Siuvinių romantika“.
Kristinos siuviniai – nepaprasto kruopštumo, didžiulės kantrybės, meilės mėgiamai veiklai ir, žinoma, nenuginčijamų gabumų rezultatas. Pirmąjį paveikslėlį su išsiuvinėtu velykiniu kiškučiu mergina prieš penketą metų padovanojo bibliotekai. Jis išsaugotas ir puikuojasi parodoje: per penkerius metus mažas kiškutis „išaugo“ iki romantiškai nusiteikusio tigro… Parodoje – tik dalis Kristinos darbų, nes daug siuvinėtų paveikslų yra išdovanojusi. Kartu su savo darbais auga ir pati Kristina. Darbšti mergina dalyvauja siuvinėjimo projektuose „Kryželių namai“, „Siuvinėjimas kryželiu – mano hobis“, „Siuvinėjimas kryželiu be streso“, internete bendrauja su siuvinėtojomis iš užsienio. Ji supažindino su netolimais planais – kai kurie naujų siuvinių bus sudėtingi dėl įspūdingo dydžio.
Kristina – savamokslė siuvinėtoja, todėl daugelį stebina savo darbų profesionalumu. Ji mano, jog šį pomėgį paveldėjo iš šviesaus atminimo savo močiutės. Mergina dar domisi daržininkyste, taip pat daug skaito ir yra viena uoliausių bibliotekos skaitytojų.
Kristina Siginevičiūtė už surengtą siuvinių parodą pagerbta bibliotekos padėka bei glėbiu gėlių nuo susižavėjusių renginio lankytojų. Paroda „Siuvinių romantika“ Patašinės bibliotekoje veiks iki rugsėjo pabaigos.
Ilona JANČAITIENĖ, Patašinės bibliotekos bibliotekininkė
Rimos SPŪDIENĖS nuotraukos

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.