Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Spalio 12 dienos „Suvalkietyje“ skaitykite:

Kauno g. 76-ojo namo (nuotrauka kairėje) gyventojai nepatenkinti pokyčiais kaimynų sklype (nuotrauka dešinėje) ir nori, kad tvarką padarytų valdžia.

 

 

Sklypai prie daugiabučių: karas tarp kaimynų užprogramuotas?..
Automobilių parkavimo aikštelės prie daugiabučių – jei ir ne problema Nr. 1, tai tikrai viena iš opesnių. Beje, pastaruoju metu neretai sukeliančių konfliktines situacija tarp kaimynų. Kauno gatvės 76-asis namas šiuo požiūriu – beveik klasikinis pavyzdys: gyventojų įsitikinimu, kaimynai apsitvėrė savo teritoriją pažeisdami jų teises, o valdžia su tuo taikstosi ir nepadaro tvarkos…

Andrius Eidukaitis, galima sakyti, šilauogių veteranas. Su uogų realizacija problemų jam kol kas nekyla. Sako, jei uoga – kokybiška, augintojas – patikimas, klientai tampa nuolatiniais pirkėjais.

 

 

Augant šilauogių plotams gresia rinkos perdegimas
Šilauogių derlius lietuviškuose uogynuose šiemet jau nuimtas, tačiau diskusijos apie šias uogas netyla…

 

 

Gyventojai nuogąstauja, kad paliose dirbančios įmonės pridarys žalos gamtai.

 

 

Amalvos pelkėje gamta naikinama ar gaivinama?
Apie tai, kodėl būtina atkurti pelkę, kokie darbai bus atliekami paliose, pasakoja Lietuvos gamtos fondo atstovas ir šio projekto vadovas Nerijus ZABLECKIS…

 

K. Mažeikos teigimu, dovanojimo sutartį močiutė pasirašė žinodama, kad jis nenuskriaus savo vaikų šeimoje nesusilaukusio dėdės.

 

 

Ministras K. Mažeika – giminaičių nesutarimų dėl turto auka?
Žemė visais laikais ir visame pasaulyje buvo ir yra didelė vertybė, taip pat ir didelis turtas. Ne vienas turbūt iš savo artimųjų ar draugų esame girdėję arba bent Lietuvos klasikų romanuose skaitę apie didžiulius artimų giminaičių nesutarimus, aistras ar net brolžudiškas kovas dėl mažesnio ar didesnio lopinėlio žemės anais laikais, smetoninėje Lietuvoje. Dėl žemės, kurios kaina Lietuvoje vis dar kyla ir tik bando vytis europines aukštumas, kivirčijamasi ir dabar…

 

KVIEČIAME

*

 

Šokio spektaklyje atgis Salomėjos Nėries dienoraščiai

Spalio 20 d. 17 val. Marijampolės dramos teatre vyks tarp Klaipėdos ir Madrido kurto choreografės Ugnės Dievaitytės ir Šeiko šokio teatro „Nakties mirgėjimas“ spektaklio premjera. Į naktį žiūrovus kviečiančiame šokio spektaklyje – dvi skirtingų kartų šokėjos, gyva muzika ir iki šiol labai prieštaringai vertinamos Salomėjos Nėries asmenybė, per kurią šokamas gyvenimo trapumas, žmogaus daugiabriauniškumas.

 

 

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.