Žemės ūkio ministerijos informacija

Užs. 621


 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Jokia paslaptis

Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

 

Gelbėkime Žemę nuo mūsų pačių

Paskutinė lapkričio savaitė skelbiama Europos atliekų mažinimo savaite. Tai laikas, kai šiai temai skiriamas ypatingas dėmesys. Savo skaitytojams ta proga siūlome pažvelgti į aplinkosaugą ir vartojimo įpročių pokyčius dviejų žinomų žmonių akimis.
Nereikia būti dideliu ekspertu, kad suprastum, kaip žmogus teršia Žemę. Taigi šį kartą pristatome labai įdomias ir aktualias mintis žmonių, turinčių didelę gyvenimišką patirtį, pabuvojusių daugelyje planetos vietų, kur akivaizdžiai matyti ne tik klimato atšilimo poveikis, bet ir žmonių paliekami pėdsakai, taip pat turinčių išminties ir labai įdomių bei vertingų pasiūlymų, kaip galėtume pagelbėti Motinai Žemei atsigauti ir nepražūti dėl neatsakingos mūsų veiklos ir elgesio. Tai Vladas Vitkauskas – keliautojas, alpinistas, fotografas, pirmasis žmogus iš Baltijos valstybių, įkopęs į aukščiausio Žemės kalno Everesto viršūnę, ir Ilja Laursas – vienas įtakingiausių verslininkų, investuotojas.

Komentarai baigti.

Naujausia informacija

     

    Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

    Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.