Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

Kapela „Medlieva“ skina laurus

„Medlieva“ koncertuoja Varėnoje.Kolektyvo vadovė Danutė Berteškienė.Kazlų Rūdos savivaldybės neįgaliųjų draugijos (vadovė Ramutė Sarapinavičienė) Jūrės kaimo kapelai „Medlieva“ dar tik treji metai. Jai vadovauja Danutė Berteškienė. Rudenį kolektyvas ryžosi dalyvauti Lietuvos neįgaliųjų draugijų meno kolektyvų regiono ture – atrankiniame koncerte Varėnoje, kur atliko programą „Dėkojam, Lietuva, už gyvenimą“ ir tapo laureatais. Konkursas „Vilties paukštė 2019“ siejamas su svarbia mūsų šaliai data – „Baltijos kelio“ 30-mečiu. Jame dalyvavo 60 meno kolektyvų iš visos Lietuvos. Renginį organizuoja Lietuvos neįgaliųjų draugija, finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
Baigiamasis koncertas vyko Varėnoje, o geriausi kolektyvai keliavo į Anykščius, į finalinį renginį, kuriame varžėsi Rokiškio rajono kolektyvas „Laukuva“, Šiaulių rajono „Viltis“, Elektrėnų „Žara“, Alytaus „Dzūkijos atgaiva“, Ukmergės „Goda“ ir Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos Jūrės kaimo kapela „Med­lieva“. Laureatais tapo ir prizą laimėjo šiaulietės – moterų ansamblis „Viltis“. „Medlievos“ kolektyvas ir vadovė Danutė Berteškienė džiaugiasi, kad iš gausaus konkurse dalyvavusių kolektyvų būrio jie tapo finalininkais. Taip gimsta noras tobulėti ir garsinti savo kraštą. O tie, kas gali padėti finansiškai, supranta, kad muzika, daina gali nugalėti ligas, skausmus… Kelionės išlaidas į Varėną rėmė Kazlų Rūdos savivaldybė, o į Anykščius – Jūrės kaimo bendruomenė ir firmos „Ginalas“ vadovas Gintas Mocevičius.

Saulė BERŽINYTĖ
Nuotraukos iš draugijos metraščio

Komentarai baigti.

Naujausia informacija