Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Dovanos idėja!!!

190px

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Prasidėjo Tautodailės metai (Parodos)

Kazimieras Aleliūnas parodos atidaryme papasakojo daug įdomių dalykų.Marijampolės kultūros centre marijampoliečio Kazimiero Aleliūno medžio darbų paroda atidarė Tautodailės metų vartus mūsų savivaldybėje.

Kas bus už jų – pamatysime, o pirmas renginys tikrai išskirtinis. Nes daugybės medžio drožinių ir kompozicijų su natūraliomis gamtos dovanomis autorius – vyriausias savivaldybės liaudies menininkas. Jam jau 98-eri, o paroda iš tiesų pirma (esame matę tik keletą darbų bendroje „Aukso vainiko“ ekspozicijoje).
Parodos atidaryme dalyvavo artimiausi autoriaus žmonės, buvo daug kalbėta apie tai, kas žmogų skatina nerimti, neužsidaryti kasdienių rūpesčių rate, ieškoti grožio ir jį kurti… Platesnė pažintis su Kazimieru Aleliūnu – kiek vėliau, o turėdami progą ar be jos būtinai aplankykite jo darbų parodą Marijampolės kultūros centro antrame aukšte. Ji veiks iki vasario 11 dienos.
„Suvalkiečio“ informacija

Ričardo PASILIAUSKO nuotrauka

Komentarai baigti.


 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.