www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Mirtis pasiglemžė du vyrus

Ričardo Pasiliausko fotoiliustracija.Ketvirtadienio pavakarę ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė Kalvarijos savivaldybės Mockų kaime (Sangrūdos sen.). Čia Dvaro gatvėje esančiame gyvenamajame name žmonės pro langą pamatė viduje sukniubusį šiame name gyvenusį vidutinio amžiaus vyrą. Atskubėję ugniagesiai namo duris atidarė laužtuvu ir į vidų įleido greitosios pagalbos medikus, taip pat policijos pareigūnus. Namo savininkas (g. 1973 m.) buvo jau be gyvybės ženklų, ir medikai konstatavo, kad žmogus miręs. Išorinių smurto žymių ant jo kūno nepastebėta.

Dar vienas vidutinio amžiaus namuose miręs vyras (g. 1975 m.) šios savaitės viduryje buvo negyvas rastas Vilkaviškyje, Suvalkiečių g. Šio vyro pasigedo ir specialiąsias tarnybas iškvietė kaimynai. Pro langą į namą įlipę ugniagesiai gelbėtojai namo savininką rado gulintį ant grindų. Vidun įleisti greitosios pagalbos medikai konstatavo, kad vilkaviškietis yra miręs.

Kodėl šiuos vyrus pasiglemžė mirtis, tiria teismo ekspertai.

“Suvalkiečio” informacija

Ričardo Pasiliausko fotoiliustracija

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika