Pažinimo laboratorija 2020

Dovanos idėja!!!

190px

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Mirtis pasiglemžė du vyrus

Ričardo Pasiliausko fotoiliustracija.Ketvirtadienio pavakarę ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė Kalvarijos savivaldybės Mockų kaime (Sangrūdos sen.). Čia Dvaro gatvėje esančiame gyvenamajame name žmonės pro langą pamatė viduje sukniubusį šiame name gyvenusį vidutinio amžiaus vyrą. Atskubėję ugniagesiai namo duris atidarė laužtuvu ir į vidų įleido greitosios pagalbos medikus, taip pat policijos pareigūnus. Namo savininkas (g. 1973 m.) buvo jau be gyvybės ženklų, ir medikai konstatavo, kad žmogus miręs. Išorinių smurto žymių ant jo kūno nepastebėta.

Dar vienas vidutinio amžiaus namuose miręs vyras (g. 1975 m.) šios savaitės viduryje buvo negyvas rastas Vilkaviškyje, Suvalkiečių g. Šio vyro pasigedo ir specialiąsias tarnybas iškvietė kaimynai. Pro langą į namą įlipę ugniagesiai gelbėtojai namo savininką rado gulintį ant grindų. Vidun įleisti greitosios pagalbos medikai konstatavo, kad vilkaviškietis yra miręs.

Kodėl šiuos vyrus pasiglemžė mirtis, tiria teismo ekspertai.

„Suvalkiečio“ informacija

Ričardo Pasiliausko fotoiliustracija

Komentarai baigti.

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.