Pažinimo laboratorija 2020

Dovanos idėja!!!

190px

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Po muštynių abu jaučiasi nukentėję

Ričardo Pasiliausko fotoiliustracija.Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) pareigūnai ėmėsi tyrimo, kurio metu jiems teks nustatyti savaitės viduryje, naktį į trečiadienį, įvykusių muštynių aplinkybes ir priežastis. Įdomu, kad į pareigūnus, kaip nukentėję asmenys, kreipėsi abu konflikto dalyviai.

Pirminiais duomenimis, antradienio vakarą viename Laisvės gatvės bute vyko išgertuvės. 1988 ir 1993 m. gimę ir policijos pareigūnams jau neblogai pažįstami Kalvarijos gyventojai išgertuvėse dalyvavo svečių teisėmis. Kuris iš jų ir kodėl išprovokavo konfliktą, dabar tiriama. Mat vyresniam konflikto dalyviui trečiadienį perpiet teko kreiptis į medikus, o Marijampolės ligoninės Priėmimo skyriuje budėję gydytojai nutarė, kad dėl patirtų sužalojimų kalvarijietį būtina pervežti į Kauno klinikas.

Reikalams pakrypus tokia linkme, vakare į policijos pareigūnus kreipėsi ir jaunesnysis konflikto dalyvis (g. 1993 m.). Jis nurodė, kad jau minėtame bute dar antradienio vakarą prieš jį smurtavo į Kauno klinikas gydyti išvežtas iš matymo pažįstamas vyras.

Vyksta tyrimas.

„Suvalkiečio“ informacija

Ričardo Pasiliausko fotoiliustracija

Komentarai baigti.

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.