Pažinimo laboratorija 2020

Dovanos idėja!!!

190px

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Jubiliejams pažymėti – ir filmas

Tarsi dar vienas momentas iš filmo – dainos, kurias traukė ir visi susirinkusieji. „Keturiasdešimt žydinčių pavasarių“ – taip vadinasi dokumentinis filmas, kurio premjerą krašto muziejuje kalvarijiečiai pamatė prieš savaitę. Jis skirtas dviem 2019 metų jubiliejams: visiems gerai žinomos ir mėgiamos kapelos „Gegužio žiedai“ 40–mečiui ir jo vadovo Vincento Svitojaus 90–osioms gimimo metinėms.

Abi sukaktys pernai buvo pažymėtos gražiu renginiu Kultūros centre, kurio metu prisiminta ne tik daugybė konkrečių faktų, bet ir per tiek laiko kolektyvo patirtų smagių nutikimų, pagerbtas Kalvarijos garbės pilietis Vincentas Kazimieras Svitojus. O VšĮ „Užupio namai“ kartu su Kalvarijos viešąja biblioteka parengė projektą, kurio tikslas – užfiksuoti šio unikalaus kolektyvo veiklą dokumentiniame filme.
Gausiai susirinkusiems kalvarijiečiams apie šį sumanymą bei darbą jį realizuojant trumpai papasakojo „Užupio namų“ steigėjas Antanas Burinskas ir bibliotekininkė Asta Jankeliūnienė. O filme prisiminimais, palikusiais didžiausius įspūdžius ir turėjusiais įtakos tolesnei kolektyvo veiklai, dalijosi ir pats vadovas, ir keletas muzikuojančių vyrų, šmėsčiojo dokumentiniai renginių, įrašų kadrai, skambėjo dainos.
…Skambėjo jos ir renginio pabaigoje – juk negalėjo tokia proga „Gegužio žiedai“ nepradžiuginti savo klausytojų ir ilgamečių gerbėjų.
„Suvalkiečio“ informacija

Komentarai baigti.

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.