Pažinimo laboratorija 2020

Dovanos idėja!!!

190px

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Geriausiu šių metų liaudiškos muzikos ansambliu pripažintas skudutininkių ansamblis „Tūto“.

Geriausiu šių metų liaudiškos muzikos ansambliu pripažintas skudutininkių ansamblis „Tūto“.„Aukso paukšte“ – aukščiausiu mėgėjų meno apdovanojimu šalyje – Lietuvos nacionalinis kultūros centras kiekvieną pavasarį įvertina geriausius metų kolektyvus ir jų vadovus. Šiais metais geriausiais paskelbti net dvylika šalies mėgėjų meno kolektyvų ir jų vadovų.

Šiemet apdovanojimą kaip geriausias liaudiškos muzikos ansamblis ir vadovas gavo Marijampolės meno mokyklos skudutininkių ansamblis „Tūto“ ir vadovė Daiva Vosylienė.
Oficiali įteikimo ceremonija numatyta balandžio 15 d. Marijampolės meno mokykloje.
Lietuvos nacionalinio kultūros centro 1999 m. įsteigtos „Aukso paukštės“ meno kolektyvams skiriamos už aktyvią pastarųjų metų veiklą: dalyvavimą svarbiausiuose šalies renginiuose, konkursuose pelnytus prizus, festivalių, konkursų inicijavimą, naujų programų parengimą.
Apie „Tūto“ „Suvalkietis“ rašė ne kartą, jo veiklą stebime nuo pat 2012 metų, kai įvyko pirmas koncertas. Norisi tik pasidžiaugti, kaip puikiai mūsų šalies kultūrą, Marijampolės meno mokyklą ir pačią Marijampolę per šiuos metus reprezentavo „Tūto“.
Šiais metais komisijos buvo pastebėtas dar vienas Marijampolės apskrities kolektyvas – geriausio vokalinio ansamblio ir vadovo nominacija paskirta Šakių rajono Gotlybiškių kaimo mamų ir duk­rų kvartetui ir vadovei Violetai Simonavičienei.

„Suvalkiečio“ informacija

Komentarai baigti.

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.