Pažinimo laboratorija 2020

Dovanos idėja!!!

190px

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Balandžio 1 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

„Labiausiai man skauda, kad ši liga išsives daug puikių žmonių“, – sako Laura Latvaitytė-Zaman.

 

 

Visos negandos įveikiamos
Uždarytos koncertų, teatrų, kino, parodų salių durys visame pasaulyje iš esmės pakeitė menininkų gyvenimą. Lietuvoje jau mėnuo, kai esame izoliuoti nuo įprasto kultūrinio gyvenimo. Menininkai, nors jų dabar ir nematome, negirdime taip, kaip įpratę, su kūryba atsisveikinti nežada. Sako, kaip kūrė taip ir kurs, tik šiuo metu jų gyvenimas kardinaliai kitoks. „Viskas atidėta, nukelta, nežinomybė, bet dėl to tikrai nesu nelaiminga“, – sako kraštietė, Marijampolės savivaldybėje Liudvinavo miestelyje užsaugusi, šiuo metu Berlyne (Vokietijoje) gyvenanti Laura Latvaitytė-Zaman…

R. Lepšienė sako,  kad iki šiol nemaža dalis dienos centro vaikų nuotoliniu būdu mokosi tiesiog telefonais.

 

 

Kompiuteriai pamažu pasiekia vaikus iš socialiai jautrių šeimų
Pagal pasirašytas sutartis su skirtingais tiekėjais NŠA pradžioje įsigijo 20 tūkst. planšetinių kompiuterių, kurio vieno kaina – nuo 143 iki 188 eurų. Šiems planšetiniams kompiuteriams NŠA įsigijo ir „Telia“ neriboto mobiliojo interneto paslaugą dviem mėnesiams, vienam kompiuteriui tai kainuos 1,21 Eur už mėnesį.

Į teritoriją, kurioje izoliacijos sąlygomis apgyvendinti įmonės darbuotojai, pašaliniams įeiti draudžiama.

 

 

Šilumos tiekėjai įdiegė papildomas priemones, kad per pandemiją procesai vyktų sklandžiai
Centralizuotas šilumos ir karšto vandens tiekėjas „Litesko“, priklausantis „Veolia“ grupei, COVID-19 viruso pandemijos akivaizdoje ėmėsi papildomų priemonių nenutrūkstamam šilumos ir karšto vandens tiekimui užtikrinti…Dabar namuose sportuojantys „Tornado“ karatistai su nekantrumu laukia, kada vėl galės išbėgti ant žolės.

 

 

Karatė kiokušin klubai tęsia treniruotes iš namų
Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė bendruomenė karantino sąlygomis savo veiklą perkėlė į virtualią erdvę. Lietuvos kiokušin karatė federacijos inicia-tyva dešimtys klubų, tarp jų ir Marijampolės „Tornadas“, pradėjo vesti treniruotes internetu…

Komentarai baigti.

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.