Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Marijampolės muziejai atveria duris (Kviečiame apsilankyti)

Gegužės 12 dieną Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus atvėrė lankytojams duris! Jų laukiama antradieniais–šeštadieniais: 10–13 val. ir 14–18 val. (13–14 val. bus vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos).
Muziejaus padaliniai – Tauro apygardos partizanų ir tremties muziejus bei Lietuvos prezidento K. Griniaus memorialinis muziejus – dirbs taip pat. V. Mykolaičio-Putino muziejus lankytojų laukia pirmadieniais–penktadieniais. Prieš atvykstant į bet kurį muziejų rekomenduojame registruotis iš anksto telefonu arba el. paštu. Kontaktus rasite interneto svetainėje www.marijampolesmuziejus.lt.
Į muziejų bus priimami tik apsaugines veido priemones dėvintys lankytojai ne didesnėmis nei dviejų asmenų grupėmis, nebent visi atvykusieji yra vienos šeimos nariai. Nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims ar sergantiems lėtinėmis ligomis. Atvykę į muziejų lankytojai turės dezinfekuoti rankas, bilietus įsigyti bus galima tik užėjus po vieną, o ekspozicijose svarbu laikytis saugaus 2 metrų atstumo tarp lankytojų grupių.
Šiuo metu rengiama nauja paro-da „Oazė“, kurią lankytojai galės apžiūrėti jau šią savaitę muziejaus galerijoje. Tai paroda apie meną, kuris nepasiduoda nei laikui, nei laikmečiui. Joje bus pristatoma tapybos klasika iš Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus rinkinių. Kviečiame visus, išsiilgusius kultūros, pažinimo, istorijų ir artefaktų vėl lankytis muziejuose!
Parengta pagal muziejaus informaciją

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.