Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Dovanos idėja!!!

190px

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Mokyklų bibliotekininkų susitikimas

Gegužės 6 d. įvyko Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigų bibliotekininkų metodinio būrelio susitikimas, kurį nuotoliniu būdu per „Zoom“ platformą suorganizavo Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigų bibliotekininkų metodinio būrelio pirmininkė Snaiguolė Raguckienė. Pagrindinė susitikimo tema – švietimo įstaigų bibliotekų darbo organizavimo nuotoliniu būdu patirtis ir prob-lemos.
Susitikime dalyvavo Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyresnioji specialistė, kuruojanti mokyklų bibliotekų darbą, Angelė Mikulienė ir Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centro metodininkas Vygantas Dilys.
S. Raguckienė kalbėjo apie karantino laiką, kuris verčia permąstyti bibliotekininkų paslaugas ir jų reikalingumą šiuo laikotarpiu. Mokyklų bibliotekininkės pasidalijo patirtimi apie nuotolinį darbą: prasmingam laikui kuriamą ir sisteminamą internete paskelbtų įvairiausių nuorodų sąrašą apie nemokamas elektronines knygas ir audioknygas, filmus, spektaklius internete, mediatekas, pasaulio muziejus ir bibliotekas, ten organizuojamas virtualias parodas, įvairias virtualias kultūros paveldo svetaines, mokymus, vaizdo pamokas „Youtube“ ir t. t. Buvo kalbėta apie skaitymo skatinimą įvairiais būdais: rašiniai, konkursai, viktorinos, garsiniai skaitymai, individualios konsultacijos ir pan. Vyko diskusija apie vykdomus per karantiną konkrečius bibliotekininkų darbus ir jų formas, taip pat kalbėta apie darbo planavimą.
S. Raguckienė teigė, kad tokio pobūdžio susitikimas suteikė galimybę pasidalinti konkrečiomis veiklomis, o patirta nauda padės išlaikyti teigiamą požiūrį ir emocijas. Taip pat priverstinis laikas namuose bus kiek galima sklandesnis, nes nėra kito kelio – tik įveikti šį iššūkį.

Komentarai baigti.


 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.