Pažinimo laboratorija 2020

Dovanos idėja!!!

190px

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Bibliotekoje daugiau paslaugų

Ričardo PASILIAUSKO nuotraukaNuo gegužės 18 d. Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka išplėtė paslaugų spektrą. Kaip ir iki šiol, teikiamos leidinių išdavimo ir spausdinimo, kopijavimo, skenavimo paslaugos. Leidinių užsakymai priimami naudojantis elektroniniu katalogu www.marvb.lt/libis arba telefonu: lankytojų aptarnavimo centras (8 343) 52637; vaikų ir jaunimo edukacijos centras (8 343) 52684.
Taip pat teikiamos viešosios interneto prieigos ir naudojimosi Wi-fi paslaugos: galėsite atvykę pasinaudoti kompiuteriu ar bevieliu interneto ryšiu ne ilgiau kaip 1 val.; reikalinga išankstinė registracija: lankytojų aptarnavimo centras tel. (8 343) 50714 ar el. paštu: v.juselyte@marvb.lt.
Atnaujinamos veiklos ir Multicentre!
Šeimoms ir pavieniams asmenims siūlomi įvairūs žaidimai: pirmadieniais–penktadieniais 10 –11 val. ir 14–15 val.; „Lego wedo 2.0“ robotikos pradžiamokslio užsiėmimai penktadieniais 12–13 val. ir 16–17 val.
Individualūs užsiėmimai garso įrašų ir fotografijos studijose pirmadieniais–ketvirtadieniais 12 –13 val. ir 16–17 val. Reikalinga išankstinė registracija: el. paštu multicentras@marvb.lt; Multicentro Facebook/Instagram asmenine žinute.
Bibliotekos lankytojai aptarnaujami pirmadieniais–penktadieniais 10–13 val. ir 14–18 val. (13–14 val. vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, įrenginiai, karantinuojamos grąžintos knygos).
Lankytojų aptarnavimo tvarka
Visų skyrių leidiniai grąžinami tik per knygų grąžinimo įrenginį, esantį prie pagrindinių bibliotekos durų. Karantino laikotarpiu delspinigiai neskaičiuojami. Skaitytojai į knygų fondą neįleidžiami. Neužsakius leidinių telefonu ar elektroniniame kataloge, reikia kreiptis į darbuotoją. Periodinių leidinių skaityklų paslaugos neteikiamos.
Skaitytojai įleidžiami tik su apsaugos priemonėmis (apsaugine kauke ir/arba pirštinėmis) ribojant lankytojų srautą ir laikantis saugaus 2 m atstumo. Atvykusius į biblioteką prašoma dezinfekuoti rankas. Nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims.
Lankytojai, kuriems pasireiškia karščiavimas, ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) į biblioteką neįleidžiami. Biblioteka vadovaujasi LR sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo – 2020-04-23 sprendimu Nr. V – 974 „Dėl archyvų, bibliotekų ir muziejų lankymo būtinų sąlygų“.
Bibliotekos darbuotojai dėkoja už kantrybę ir supratingumą, linki būti sveikiems.

Parengta pagal Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos informaciją

Komentarai baigti.

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.