www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Birželio 10 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Šalia tokios griuvenos ne tik pačiam stovėti pavojinga, bet ir automobilį palikti baugu.

 

Kas trukdo sutvarkyti griūvantį pastatą miesto centre?
Kad mūsų miestas gražėja, mato visi. Tvarkomas ir Marijampolės centras, ir kitos vietos. Kai pagražėja bendrosios erdvės, ir šalia esantys privatūs statiniai šaukiasi būti tvarkomi, kad netaptų lyg spuogai ant dailaus veido. Štai toks vienas labai nepatrauklus objektas stūkso pačiame miesto centre, Gedimino gatvėje. Tai tikrai klaiki griuvena, prisiglaudusi prie kitų aptvarkytų pastatų. Šalia tokios begriūvančios sienos ne tik pačiam atsistoti baisu, bet ir automobilį pastatyti pavojinga, nes plytos gali iškristi bet kuriuo momentu, o sunki metalinė sija virš durų vos laikosi ant tų pačių bevirstančių durų.
Šalia šio pastato bendrame kieme yra remonto dirbtuvės, parduotuvė. Judėjimas nemenkas, atvažiuoja ir išvažiuoja klientai. O ką jau sakyti, jeigu, neduok Dieve, koks smalsus vaikas sumanytų įlįsti vidun – gali patirti traumą ar net žūti po plytų krūva… Šitokią griuveną būtina bent jau aptverti, nekalbant apie bjaurų vaizdą.

 

 

 

Jei „suserga“ vaikas, vadinasi, „serga“ ir šeima
Į „Suvalkiečio“ klausimus apie tai, kaip įveikti psichologinius sunkumus, atsakė Marijampolės pedagoginės psichologinės tarnybos (PPT) psichologės Joleta NORKIENĖ ir Jolita ADOMAITYTĖ.

Gudelių bendruomenės pirmininkas Artūras Brusokas džiaugiasi sutarimu su Gudelių seniūnija. Bendromis jėgomis jie baigia atnaujinti Ivoniškio ežero pakrantę.

 

 

 

Gudelių bendruomenė puoselėja miestelio erdves

Susibūrusi 2006-aisiais Marijampolės savivaldybės Gudelių miestelio bendruomenė buvo tik keliolikos žmonių grupė, kupina idėjų, entuziazmo ir ryžto. Sužavėti jų užsidegimo, į bendruomenės veiklą netrukus įsijungė vis daugiau ne tik miestelio, bet ir aplinkinių gyvenviečių žmonių.
Šiandien, skaičiuodama 15-uosius veiklos metus, bendruomenė vienija jau 58 narius. Vienas didesnių jų įgyvendintų projektų – 2016 m. greta buvusio dvaro pastato įkurti bendruomenės namai. Jie tapo miestelio kultūrinio gyvenimo, susitikimų centru. Bet bendruomenės veikla tuo neapsiribojo – ji rūpinasi ir ūkiniais Gudelių reikalais. Bendruomenė globoja ir neseniai uždarytos mokyklos pastatą, gražina paežerės aplinką.

Keleiviai nepatenkinti, kad negali užeiti net į stoties tualetą.

 

 

Kalvarijos autobusų stotis keleiviams dar vis nepasiekiama
Praėjusią savaitę redakcija sulaukė Kalvarijos gyventojo skambučio dėl jų mieste niekaip neveikiančios autobusų stoties. Žmogus skundėsi, kad stoties tualetai kaip buvo, taip ir yra, užrakinti visą laiką, stotyje įsikūrusi kažkokia įmonė, o keleiviams užeiti nėra kur. Gyventojas teiravosi, kada pagaliau stotis pradės dirbti taip, kad keleiviams būtų patogu.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika