Žemės ūkio ministerijos informacija

Užs. 621


 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Jokia paslaptis

Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

 

Birželio 23 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

 

 

Birželio stichijos mažiausiai gailėjo automobilių
Ilgai delsusi, šiemet vasara į Lietuvą žengė su trenksmu, gausiai dovanodama ne tik išsiilgtą šilumą, bet ir smarkų lietų, aud-ras, vėtras, ledų krušas. Suvalkijoje didesnių stichijų išvengėme, tačiau gyventojai aplink Šakius, Jurbarką, Kaišiadoris, Panevėžį, Elektrėnus ir Ignaliną ypač nukentėjo. Ledų kruša apgadino automobilius, medžiai nuniokojo pastatus.

 

 

Turistai keliones planuoja iš naujo
Pasibaigus karantinui ir įsibėgėjus vasarai, iš letargo bunda turizmo sektorius. Vieni iš naujo planuoja atidėtas keliones, kiti ieško būdų paatostogauti Lietuvoje. Iki galo neaišku, ar nuo liepos ir rugpjūčio atsidarančios Europos šalys turistus priims, nors jie to tikisi ir keliones užsakinėja. Viskas sugriūti gali akimirksniu, jei susirgimų skaičiai šalyse staiga ims augti. Todėl nenorintys rizikuoti renkasi atostogas Lietuvoje. Kelionių organizatoriai pasiūlymų turi nemažai: nuo poilsio namelyje medyje ar prabangioje palapinėje.

 

 

Kūdikis, gimęs su Dauno sindromu, – Saulytė
Mūsų šalyje kasmet gimsta apie 40 kūdikių, turinčių Dauno sindromą (DS). Dažnu atveju kūdikio diagnozė patvirtinama vos jam gimus, ir tėvams tai būna didžiulis netikėtumas, lydimas stipraus emocinio ir psichologinio sukrėtimo. Daugelis tėvų suvokia, kad apie Dauno sindromą iki tol praktiškai nieko nežinojo.


Komentarai baigti.

Naujausia informacija

     

    Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

    Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.