Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Dovanos idėja!!!

190px

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Jurga Šeduikytė marijampoliečiams atvėrė širdį

Trečiadienio renginyje „Pasikultūrinkim Vytauto Didžiojo parke“ dalyvavo žinoma Lietuvos atlikėja Jurga Šeduikytė. Savo atvykimu dainininkė nudžiugino gausią minią žmonių, kurie laukė atvirų atlikėjos pasakojimų apie išgyvenimus ir savo vidinį pasaulį.

Urtė KARČIAUSKAITĖ

Atlikėja J. Šeduikytė nesidrovėdama atvėrė širdį savo gerbėjams. Dainiaus ČĖPLOS nuotraukosRenginio organizatorių tikslas – sukurti jaukią atmosferą, kurioje klausytojai galėtų visiškai įsitraukti į diskusiją. Žmonės drąsiai sėdo ant žolės ar pledų, taip sukurdami artimą aplinką, kurią skatino ir pati atlikėja. Viso renginio metu J. Šeduikytė plačiai atsakinėjo į vedėjos užduodamus klausimus. Vienas iš pirmųjų buvo apie atlikėjos sugalvotą šio renginio pavadinimą ,,Aš: naujas, atpažintas, savas“.
Dainininkė teigė, kad tai yra jos dabartinė gyvenimo stotelė, kurioje stengiasi pažinti save ir kitus. „Žmonės sudaro labai platų tinklą. Jei mes jaučiamės vieniši, mums yra daug sunkiau gyventi, tačiau mes visi esame susiję nematomais ryšiais ir panašiomis gyvenimo patirtimis. Jei visi jomis pasidalintumėme, daug paprasčiau galėtume išspręsti problemas“, – kalbėjo J. Šeduikytė.
Jauki susitikimo atmosfera renginio dalyvius skatino nuoširdžiam dialogui.Atlikėja su klausytojais dalijosi asmeninėmis patirtimis apie tai, kaip išmoko mylėti save ir atrasti unikalumą, išskiriantį iš kitų. Dainininkė klausytojams atskleidė savo baimes, kurias įveikusi pradėjo žengti link atradimų.
„Turėjau baimę išnykti. Buvau ketvirtas vaikas šeimoje, dažniausiai nepastebėta, todėl bijojau kalbėti, nes maniau, kad būsiu neišgirsta. Atrodė, kad aš esu, bet manęs nėra“, – atvirai pasakojo atlikėja.
Susirinkusiems J. Šeduikytė pristatė ir savo naują albumą „Jurga“. Dainininkė pasakojo, kad būtent šis albumas pareikalavo labai daug emocijų. ,,Ašarų audra tiesiog pažadindavo naktį, ir aš eidavau rašyti dainos, nes niekas nebetilpdavo viduj“, – savo išgyvenimais dalijosi atlikėja.
Renginio pabaigoje J. Šeduikytė paruošė užduočių klausytojams. Visi turėjo galimybę išmokti taisyklingo kvėpavimo paslapčių ir susipažinti su meditacijos pagrindais, kurie J. Šeduikytei padeda nusiraminti. Atlikėja prašė klausytojų užsimerkti ir skatino prisiminti laimingiausius savo vaikystės epizodus. Keletui minučių susirinkę žmonės galėjo pasimėgauti tyla ir pabūti su savimi. Po trumpos meditacijos J. Šeduikytė publikai skyrė jautrią dainą, kuria ir baigė renginį.
„Pasikultūrinkim Vytauto Didžiojo parke“ renginiai vyks dar du kartus. Liepos 22 dieną gyventojai yra laukiami pasiklausyti dainininkės Monikos Linkytės, o liepos 29-ąją – aktoriaus Mariaus Repšio pokalbių, kuriuos ves žurnalistas Ramūnas Zilnys.

Komentarai baigti.


 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.