Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Dovanos idėja!!!

190px

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Skamba festivalio ,,Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj…“ muzika

Marijampoliečius ir toliau džiugina ilgai lauktas 9-asis dainuojamosios poezijos festivalis ,,Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj…“. Ketvirtadienį klausytojai buvo laukiami Poezijos parke, kuriame savo kūryba dalijosi atlikėjas Andrius Zalieska-Zala. Festivalis, skirtas Vytautui Kernagiui atminti, pritraukė minią žmonių.

Urtė KARČIAUSKAITĖ

Virš Poezijos parko pakibęs oro balionas – LIONS klubo dovana festivalio gerbėjams. Autorės nuotraukaPraėjusią savaitę šis festivalis galėjo pasigirti puikiu kūrybos vakaru, traukiančiu klausytojus į tolimesnius koncertus. Renginys prasidėjo šiltais organizatorių sveikinimais D. Žvirblio kūrinių išgirsti susirinkusiems žiūrovams. Dar neprasidėjus koncertui klausytojus neįprastu vaizdu nustebino pakilęs oro balionas. Organizatoriai informavo, kad šis reginys yra maža Marijampolės apskrities LIONS klubo, jau ne pirmus metus remiančio festivalį, narių dovana. Dėkota ir Marijampolės savivaldybei bei Marijampolės kultūros centrui už paramą, prisidedant prie festivalio organizavimo.
D. Žvirblis lankytojus pritraukia ne tik dainų muzika, bet ir prasmingais tekstais. Erikos STANKEVIČIENĖS nuotrauka„Iš karto į čia atvažiavęs supratau, kad Lietuva yra visų mūsų namai. Kur bebūtum, visur – gerai“, – tokiais žodžiais koncertą pradėjo iš Klaipėdos kilęs atlikėjas D. Žvirblis. Muzikantas atliko savo kūrybos dainas, kurios džiugino klausytojus ne tik melodijomis, bet ir prasmingais žodžiais. Koncerto metu atlikėjas nevengė šiltai pajuokauti ir trumpai pristatyti kiekvieną atliekamą kūrinį.
Išgirsti dainuojamosios poezijos atvažiavo svečių ir iš užsienio. „Į šį festivalį atvykau jau antrą kartą. Šis miestas visada pradžiugina gražiais ir kokybiškais vasaros renginiais“, – šypsojosi iš Vokietijos atvykusi Joana.
Jautriomis dainomis, žinoma, džiaugėsi ne tik miesto svečiai, bet ir Marijampolės gyventojai. „Jau penkerius metus lankausi šiame festivalyje ir niekada neišeinu nusivylusi“, – įspūdžiais dalijosi marijampolietė Nijolė.
Koncertų pabaigoje organizatoriai kvietė klausytojus į kitus būsimus festivalio renginius. Liepos 22 dieną dainuojamosios poezijos gerbėjų Poezijos parke laukia susitikimas su Giedriumi ir Agne Arbačiauskais.

Komentarai baigti.


 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.