Žemės ūkio ministerijos informacija

Užs. 621


 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Jokia paslaptis

Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

 

Emerita Norkeliūnė: „Kūryba – mano varomoji gyvenimo jėga“

Emerita Norkeliūnė gyvenime vadovaujasi tik viena ir labai paprasta taisykle: „Būti geriausia savo paties versija“. Moteris teigia nesanti iš tų žmonių, kurie stovi vietoje, visada stengiasi turėti begales darbų ir dar daugiau planų, juos įgyvendinant. Būtent apie tai ir kalbėsime su darbščiąja „E.M.M.A. Beauty Lab“ grožio ir mokymų studijos bei „E.M.M.A. boutique“ laisvalaikio rūbų linijos kūrėja.

Kaip prasidėjo Jūsų pažintis su grožiu?

– Grožio industrijoje pirmuosius žingsnius žengiau daugiau nei prieš 4 metus. Meilė ir atsidavimas darbui padėjo gana greitai išplėsti verslą. Nepraėjus nei metams atidariau savo grožio bei mokymų studiją „E.M.M.A. Beauty Lab“. Jau tada pavadinimą sukūriau tokį, kad būtų tinkamas bet kokiai grožio industrijos šakai, nes išvertus į lietuvių kalbą šis ženklas reiškia „E.M.M.A. Grožio etiketė“.

Šiuo metu kuriate ir laisvalaikio kostiumėlius. Iš kur semiatės idėjų naujiems projektams?

– Apie laisvalaikio rūbų liniją svajojau jau seniai, nusipiešusi buvau ir eskizus. Deja, šią idėją įgyvendinti vis pritrūkdavo laiko. Nors kitiems galbūt atrodo kitaip, bet modelių kūrimas – sunkus ir ilgas procesas. Išsirinkti tinkamus siuvimo modelius, surasti kokybiškas medžiagas, apgalvoti pakuotę, suplanuoti prekybos sklaidą ir panašiai. Pradžioje rūbelius „testuoju“ pati. Tikrinu kokybę, kaip nešiojasi, kaip skalbiasi medžiaga.

Ar nebijojote rizikuoti, į veiklą įtraukdama ir rūbų verslą?

– Visada drąsiai rizikuoju ir niekada nebijau bandyti. Gal todėl mažiausiai galvoju apie perpildytą rinką ar konkurenciją. Kurdama kostiumėlius stengiausi išsiskirti, tad jų pristatymui pasirinkau baltą medvilninį veliūrą, išskirtinį modelį – ko rinkoje matyti dar neteko.

Kokią įtaką Jūsų veiklai turėjo karantinas?

– Galiu tik padėkoti karantinui Lietuvoje, nes turėjau daugiau nei reikia laiko, kurio taip trūkdavo. Pagaliau įgyvendinau ilgai brandintą svajonę. Išleidau pirmuosius tris vasarinius laisvalaikio kostiumų modelius. Netrukus pristatysiu ir naują rudens/žiemos laisvalaikio kostiumų liniją. Ji, kaip ir vasarinė, bus siuvama iš medvilninio veliūro.

Ar Jums teko patirti kūrybos krizę? Jeigu taip, kaip tai išgyvenote?

– Tiesą sakant, dar nežinau ką reiškia kūrybos krizė, tad kol kas neteko su tuo susidurti. Tačiau bet kokius sunkumus gyvenime pasitinku su milžinišku pozityvu.

Mes visi turime mus įkvepiančius žmones ar žmogų. Kas įkvepia Jus?

– Gal keistai pasirodys, bet aš neturiu žmonių, kuriuos laikyčiau dideliu ar sektinu pavyzdžiu. Visada einu savo keliu. Jį kuriu ir kaskart statau tik taip, kaip man norisi ir taip, kad jame jausčiausi laiminga. Mes kiekvienas esame skirtingi ir atėjome į šį pasaulį sukurti savo kelio, tad aš į šalis nesidairau. Visgi didžiausiais įkvėpėjais išlieka mano šeima.

Nuotraukos iš E. Norkeliūnės albumo

Komentarai baigti.

Naujausia informacija

     

    Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

    Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.