Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija 2020

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Modernesnės sistemos pagerino darbo sąlygas

Įdiegus naująsias vaizdo stebėjimo kameras, darbo sąlygos pagerėjo ir vaizdo stebėjimo operatoriams. Anksčiau stebėję neryškų, kartais – vos įžiūrimą vaizdą, nuo šiol operatoriai į ekraną žiūri tarsi pro langą.

Vaizdo stebėjimo operatorius Martynas Janulevičius pripažino, kad stebėti vaizdą per naująsias kameras tapo daug lengviau ir paprasčiau.Vaizdo stebėjimo operatorius Martynas Janulevičius sako, kad prie kokybiško vaizdo reikėjo laiko priprasti. Persėdus nuo senojo prie naujojo ekrano nuo vaizdo kokybės net svaigo galva.
– Dirbti tapo daug lengviau. Nebereikia žiūrėti į ekraną prisimerkus, kad įžiūrėtum smulkias detales. Senosios kameros vaizdo neartindavo, todėl norint įžiūrėti svarbius duomenis tekdavo pavargti. Dabar nieko panašaus nepatiriame. Paspaudžiame svirtį ir vaizdą priartiname. Viskas taip gerai matyti, lyg stovėtum šalia. Prie to reikėjo net priprasti. Džiugu, kad išplėstas ekranų tinklas leidžia matyti miesto vaizdą daug plačiau. Akivaizdu, kad tai prisidės prie geresnės saugumo situacijos Marijampolėje. Turime tik spėti viską sužiūrėti, – džiaugsmingai kalbėjo vaizdo stebėjimo operatorius.

Komentarai baigti.

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.