Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

Gerbti, girdėti ir ginti. Kiekvieną.

Esu Tadas Prajara. Jaunas, energingas politikas, kandidatas į LR Seimą. Man 34 metai, gimiau ir užaugau mažame, bet ypatingame miestelyje Igliaukoje, Marijampolės rajone. Jau dvylika metų dirbu žemės ūkio srities įmonėse.

Šalia savo profesijos niekada nepamiršau visuomeninės veiklos. Buvau išrinktas Marijampolės sav. nevyriausybinių organizacijų tarybos nariu, Vietos veiklos grupės valdybos nariu, paskui tapau Igliaukos bendruomenės „Matutiečiai“ pirmininku, o nuo 2019 m. esu išrinktas Igliaukos seniūnijos seniūnaičio pareigoms. Taigi, visą gyvenimą buvau arti bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų, mačiau jų džiaugsmus, vargus, drauge sprendėme problemas ir kūrėme gražesnį rytojų.

Visada buvau realistas bei labai reiklus sau ir mane supantiems žmonėms, todėl nuo pat vaikystės siekiau maksimalaus rezultato, nesvarbu ar tai būtų sportinės varžybos, ar profesinės derybos, ar mano bendruomenės ir valstybės ateitis. Būtent šios mano charakterio savybės ir pastūmėjo mane šiais metais kandidatuoti į LR Seimą. Jaučiu, kad sukaupiau pakankamą patirtį ir žinias, kurias tapęs Seimo nariu galėčiau panaudoti, sprendžiant žemės ūkio, švietimo ir socialinių reikalų problemas. Aš tikiu, kad LR Seimo nariui labai svarbu suprasti regioninę politiką.

Manau, jog viena labiausiai apleistų sričių mūsų regione yra medicina ir sveikatos apsauga. Šiandien visoje Lietuvoje sveikatos priežiūros finansavimas (6,7 proc. BVP) yra nepakankamas lyginant su kitomis ES valstybėmis narėmis (vidurkis – apie 10 proc. BVP). Negana to, didelę įtampą kelia biurokratizmas ir sugriežtėjusio teisinio persekiojimo grėsmė, o kur dar vieni žemiausių medicinos personalo atlyginimai visoje ES. Visos šios problemos turi būti sprendžiamos padidinto prioriteto greitumu ir atidumu.

Kita itin opi problema mūsų apylinkėse – tai didelės pajamų sumos, išvežamos į Lenkiją. Skaičiuojama, kad reguliariai į Lenkiją pigiau apsipirkti važiuoja kiek daugiau nei 10 proc. Lietuvos gyventojų. Lenkijoje mūsų tautiečiai perka maistą, statybines medžiagas, buitinę techniką. Vidutiniškai per metus Lietuvos gyventojai Lenkijoje išleidžia apie 300 milijonų eurų. Ši problema ypač opi mūsų regionui, nes esame beveik artimiausi lenkų kaimynai.

Tapęs LR Seimo nariu kaip ir dabar toliau rūpinsiuosi jaunimu. Man svarbu, jog ir mano augantys vaikai, ir visas Lietuvos jaunimas turėtų galimybę naudotis nacionalinėmis ir europinėmis priemonėmis, kurios skatintų užimtumą ir verslumą. Tai be jokios abejonės padėtų jiems sklandžiau integruotis į darbo rinką, kurti ekonominę vertę ir turėti palankias sąlygas kurti šeimą. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas skaitmeninių įgūdžių ugdymui. Jauniesiems verslininkams, kuriantiems smulkų ir vidutinį verslą, turi būti suteiktos mokestinės paskatos, leidžiančios įsitvirtinti rinkoje.

Šias problemas būtų galima vardinti ir toliau, bet pirmiausia, ką aš matau savo aplinkoje – tai žmonės, kurie jau pavargo nuo „valstiečių“ eksperimentų ir konservatorių pykčio bei pagiežos. Todėl noriu būti jiems tuo pasirinkimu, kuris atneša pagarbą, įsiklausymą ir pasvertą, racionalų bei tikrai profesionalų veikimą sprendžiant mūsų visų problemas.

Kviečiu išlikti stipriems, tvirtiems ir spalio 11 dieną priimti tokį sprendimą, kuris tikrai padės spręsti visas šias problemas bei kurs Lietuvos ateitį, kurios visi trokštame ir siekiame. Nepamirškite pakalbinti savo aplinkos žmones, draugus, gimines, kaimynus, bendradarbius ir pakvieskite palaikyti spalio 11d. rinkimuose mane Tadą Prajarą. Atkurkime pasitikėjimą valstybe!

Politinė reklama bus apmokėta iš Tado Prajaros politinės kampanijos sąskaitos. Užs. PR20-26.

Komentarai baigti.

Naujausia informacija