www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Marijampolei laikas savo atstovu Seime turėti profesorių

Kas esu? Esu – Algis Krupavičius. Mokslininkas, politologas, profesorius. Iki šios dienos nueitas ilgas kelias. Kai vieną ar kitą kelią pasirenkame, juo reikia eiti sąžiningai, teisingai, nuosekliai, turėdami idėjų ir idėjų kuriomis galima dalintis.

Šiandien savo kelią suku nauja kryptimi- politikos kryptimi. Toks pasirinkimas yra dėl to, kad į Lietuvos politiką reikia sugrąžinti padorumą, sąžiningumą, teisingumą ir kompetenciją. Stovėjimo ant galvos ir ėjimo atbulomis, o ne į priekį yra per daug Lietuvos politikoje.

Mano gyvenimo moto – „Sąžiningumas visuomet ir visada apsimoka. Net jei jo dividendų reikia ilgai laukti“. Bet kai pagalvoji, tai šių laikų visuomenėje ir žmonių santykiuose gali būti, kad svarbesnis moto yra kitas: „Nebūk per geras“. Kol kas lieku prie pirmojo. Nors nesąžiningumo tikrai yra per daug….

Mums labai reikia grąžinti galią spręsti piliečiams. Demokratija turi būti visiems, o ne keliems. Užtenka piliečiams sėdėti ant atsarginių suolelio. Vietoj “nesiskųsk, nes niekam čia neįdomu“, turi būti “aš galiu ir mes galime“. Tad pats laikas keisti politinio gyvenimo taisykles. Ir pirmiausia suteikti piliečiams teisę balsuoti ne už partijų sąrašus, o už žmones Seimo rinkimuose, suteikti teisę jiems referendumo būdu paleisti Seimą, kai jis dirba netinkamai, panaikinti Seimo narių teisinę neliečiamybę, išgyvendinti “kišeninių” prokurorų sistemą. Suomijos maršalas Manerheimas, 1939 – 1940 m. nugalėjęs Sovietų Sąjungą, taip yra sakęs: „prieš leidžiant didelius pinigus gynybai, reikia žmonėms sukurti tokį gyvenimą, kurį vertėtų ginti“. Neretorinis klausimas – ar padorų gyvenimą sukūrėme Lietuvoje? Keletui – taip, bet daugumai – ne. Tad vien dėl to reikia keisti politiką.

Kodėl einu į politiką? Nes nebeužtenka politiką analizuoti ir apie ją tik kalbėti. Šiandienos politiką reikia keisti. Taip pat reikia pakeisti dabartinius politikus. Pakeisti visus buvusius ir esamus. Turi ateiti į Seimą tie, kam ne jų asmeniniai interesai, bet Lietuvos žmonės yra pirmiausia, o Lietuva būtų visų. Spalio 11-ąją ateik ir balsuok už LIETUVA – VISŲ sąrašas Nr. 11 ir jo lyderį Algį Krupavičių Marijampolės apygardoje Nr. 29.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ politinės kampanijos sąskaitos. Užs. PR 20-34. 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika