Žemės ūkio ministerijos informacija

Užs. 621


 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Jokia paslaptis

Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

 

Spalio 21 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje

 

 

Koronavirusas plinta ir Suvalkijoje
COVID-19 sparčiai plinta. Praėjusią savaitę dar džiaugėmės, kad Suvalkijoje koronavirusu sergamumas palyginti mažas. Marijampolės savivaldybėje turėjome tik 10 asmenų, sergančių šia liga, Kalvarijos, Kazlų Rūdos savivaldybėse COVID-19 nebuvo registruota. Po dešimties dienų situacija pasikeitė, ir ne į gera. Visose Marijampolės regiono savivaldybėse jau yra sergančiųjų koronavirusu.

 


Norėdami pagerinti vaiko emocinę būklę turime įsiklausyti
2020-ieji paskelbti Vaikų emocinės gerovės metais. Kodėl Seimas, paskelbdamas šiuos metus, pasirinko būtent tokią temą, kodėl emocinė gerovė tokia svarbi ir kodėl būtent vaikams skirtas ypatingas dėmesys? „Suvalkiečio“ žurnalistė Loreta Akelienė uždavė kelis klausimus Marijampolės „Šaltinėlio“ lopšelio-darželio specialistei psichologei psichoterapeutei Raimondai BLIŪDŽIUVIENEI.

 

 

 

Koronavirusas ir turizmas: viena atėmė, kita – davė
Koronavirusas vis dar jaukia įprastą gyvenimo tvarką, tačiau prie naujų gyvenimo sąlygų beveik prisitaikėme. Nuotoliniu būdu išmokome dirbti, mokytis, apsipirkti ir net gauti sveikatos paslaugas. Supratome, kad keliauti galima ir verta ne tik į tolimąjį užsienį, bet ir po gimtąją šalį.
Gidė Jurgita Pazniokaitė-Bubnienė sako, kad pandemijos sąlygomis Marijampolėje ir Suvalkijoje turistų lankosi ne ką mažiau, nei anksčiau. Tiesa, didelėmis grupėmis atvykstama retai, dažniau užsuka pavieniai keliautojai. Ypač juos domina gatvės menas ir „Malonny“ projekto piešiniai – vesdama nuo vieno, prie kito piešinio Jurgita padeda keliautojams pažinti nepaprastą Marijampolę.


Marijampolės pirmajai Tarybai – 30
Atkūrus Lietuvos Nepriklausomybę 1990-aisiais, buvo ištrinkta ir darbą pradėjo ne tik Aukščiausioji Taryba – Atkuriamasis Seimas, bet ir savivaldybių tarybos.
Marijampolės miesto liaudies deputatų taryba į pirmąjį posėdį rinkosi 90-ųjų kovą, taigi šiemet pavasarį sukako gražus jubiliejus. Dėl pandemijos susitikti negalėję pirmieji Marijampolės tarybos nariai pasimatė ir gražią sukaktį paminėjo praėjusią savaitę, praėjus vos kelioms dienoms po Vietos savivaldos dienos.

Komentarai baigti.

Naujausia informacija

     

    Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

    Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.