www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

AIKIDO – ne tik sporto salėje

Turbūt nėra žmogaus, negirdėjusio apie rytų kovos meną AIKIDO. Marijampolės, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos regione šį meną skleidžia Marijampolės aikido aikikai mokykla „Aikivaras“. Tai nuolatiniai užsiėmimai, ieškantiems nuolatinės fizinės veiklos, harmonijos savyje ir su aplinka. Užsiėmimus lanko vaikai nuo trejų metų, suaugusieji, vyrai ir moterys, sveiki ir turintys negalią jaunuoliai… Jokių apribojimų lankyti užsiėmimus nėra, yra tik viena sąlyga – noras tobulėti, o rezultatai pasiekiami atkakliai ir nuolat treniruojantis. Užsiėmimuose stiprinamas kūnas, dvasinės, moralinės vertybės, drausmės samprata. AIKIDO yra įvairiapusė veikla: nuolatiniai užsiėmimai, stovyklos mieste, prie jūros, pasirodymai įvairiose erdvėse, seminarai, atestacijos, išvykos.
Šie metai daugeliui iškėlė naujų iššūkių. Abiejų karantinų metu uždraudus vykdyti tiesioginius užsiėmimus, „Aikivare“ užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu. Smagiausia, kad jie gausiai lankomi – ir vaikai, ir suaugusieji sugebėjo būti lankstūs, pakeitus aplinką ir formatą neprarado noro treniruotis.

Aikido treniruotė

Vasarą vyko drauge su Marijampolės aikido klubu surengta stovykla „Vasara su aikido“, kurią kartu finansavo Marijampolės savivaldybė. Taip pat su Aikido aikikai asociacija AIDAS įgyvendintas valstybės bendrai Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamas projektas „Judėkime, bendraukime, pažinkime“, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Be to, vyko ir suaugusių bei jaunimo kasmetinė stovykla Preiloje. Šiais metais taip pat surengėme viešą AIKIDO pristatymą Marijampolės Vytauto parke, daugybę pažintinių užsiėmimų, siekiant palengvinti finansinę naštą tėvams. Dalyvaujama ir NVŠ finansavimo programose. Nuolatos rengiami įvairūs projektai, finansuojami Marijampolės ir Vilkaviškio savivaldybių ir Sporto rėmimo fondo lėšomis, glaudžiai bendradarbiaujama su vegetariškų patiekalų restoranu „Seitanas“, nuolatos maitinant renginių bei stovyklų dalyvius ir taip sveiko maitinimosi įgūdžius derinant su sportiniu aktyvumu.

„Aikivaras“ į užsiėmimus įtraukia ir šeimų narius, rengia bendras treniruotes. Visos veiklos tęsiamos kasmet, siekiant kad užsiėmimai taptų nuolatiniu įpročiu, keliamas sportinis lygis. „Aikivarui“ vadovaujantis ir užsiėmimus vedantis mokyklos prezidentas Giedrius Baliūnas nuolatos dalyvauja kvalifikacijos tobulinimosi renginiuose ir nuolat treniruojasi. Vilkaviškyje treniruotes veda instruktorius Gintaras Vincevičius.

Sportuojant labai svarbu režimas, todėl nuotolinės treniruotės neleidžia daryti „pauzių“ ir pamesti užsiėmimų ritmo, o pakitęs gyvenimo būdas nėra kliūtis. Todėl „Aikivaras“ kviečia visus nepasiduoti laikmečio apribojimų sąstingiui ir prisijungti prie užsiėmimų, tiesa, šiuo metu nuotolinių, o vėliau prisijungti sporto salėje. Registracija tel. 8 659 60507, el. p. info@aikivaras.lt.

Marijampolės aikido aikikai mokyklos „Aikivaras“ informacija ir nuotrauka

Užs. 1482.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika