www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Dovana Lietuvai – respublikinė paroda „Papuoškime ąžuolus Laisvės paukščiais“

„Kraštas, kurį iš savo protėvių paveldėjome, yra mūsų. Vadiname jį Lietuva ir norime, kad šis žodis iš pasaulio kalbos, iš jo žemėlapių neišnyktų. Rašome ir tariame jį kartu su kitais ne mažiau vertais, garbingais tautų ir valstybių vardais, norime, kad su pagarba mus ištartų“, – rašė Justinas Marcinkevičius.

Kovo 11-oji – įsimintina diena, atvertusi naują mūsų tautos puslapį į Laisvę ir Nepriklausomybę. Kovo 11-oji – laisvės skrydžio ir nepriklausomos ateities mūsų vaikams, mums visiems diena.
Šiai prasmingai datai paminėti Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Rasa“ suorganizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų fotografijų virtualią parodą „Papuoškime ąžuolus Laisvės paukščiais“, kurios tikslas, ugdant vaikų meninę raišką, kūrybinius gebėjimus, įprasminant patriotinius jausmus Tėvynei, minint Nepriklausomybės atkūrimo dieną, – papuošti ąžuolus, lietuvių tvirtybės simbolį, vaikų, tėvų ir pedagogų sukurtais Laisvės paukščiais.

Parodos idėja sulaukė gausaus dalyvių būrio iš įvairių šalies kampelių: Marijampolės, Druskininkų, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Širvintų, Tauragės, Vilniaus, Rokiškio, Plungės, Neringos, Nidos ir kitų. Dalyvavo 101 šalies švietimo įstaiga.

Įvairiaspalviais šalies simboliką atspindinčiais Laisvės paukščiais papuoštas 101 ąžuolas džiugina ne tik kūrėjų, bet ir praeivių akis. Parodos fotografijų ekspozicijos videofilmukas paskelbtas lopšelio-darželio „Rasa“ interneto svetainėje.

Jurgita DOCKEVIČIENĖ
Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rasa“ mokytoja

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika