Žemės ūkio ministerijos informacija

Užs. 621


 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Jokia paslaptis

Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

 

Gegužės 5 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Atnaujintais daugiabučiais džiaugiasi ne tik miesto, bet ir gyvenviečių žmonės

Kumelionių gyvenvietę puošia trys atnaujinti daugiabučiai namai.

Kumelionių gyvenvietę puošia trys atnaujinti daugiabučiai namai.

Jau žinome, kad daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) procesas Marijampolėje įsibėgėjęs kaip reikiant. Mūsų miestas – vienas iš lyderių šioje srityje. Žmonės dalijasi patirtimi apie pagerėjusią gyvenimo kokybę po renovacijos, pasidžiaugia. Tad nuošalyje nepanoro likti ir kai kurių gyvenviečių daugiabučių namų gyventojai – jie neretai patys inicijuoja namo atnaujinimą gaunant valstybės paramą, kuri teikiama dalyvaujantiems Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje (Programa)…

Pagarba ir apdovanojimai mamoms ir globėjoms

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu Prezidentas taip pat apdovanojo ir Marijampolės apskrityje gyvenančias mamas, pagimdžiusias, išauginusias ir gerai išauklėjusias pulkelius atžalų. Viena jų - Anelė Virbickienė.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu Prezidentas taip pat apdovanojo ir Marijampolės apskrityje gyvenančias mamas, pagimdžiusias, išauginusias ir gerai išauklėjusias pulkelius atžalų. Viena jų – Anelė Virbickienė.

Motinos dienos proga LR Prezidentas Gitanas Nausėda ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo 44 motinas ir globėjas už jų nuopelnus motinystei ir globai, už atsakingumą, pasiaukojimą, įkvepiantį pavyzdį savo bendruomenei ir visai visuomenei…

Kūryba padeda pabėgti nuo kasdienybės

Profesinio rengimo centro atstovai pristato savo ekspoziciją.

Profesinio rengimo centro atstovai pristato savo ekspoziciją.

Taip pat – padaryti ją prasminga, kai vietoje aplink tvyrančio negatyvo, kurio pastaruoju metu tikrai daug, atsiranda vis daugiau šviesos, noro eiti pirmyn, o dažnos dienos laiką net norisi pristabdyti… Tuo iki gegužės 15 dienos tikrai galite įsitikinti Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje (II a. didžiojoje salėje), kur veikia paroda, susidedanti net iš trijų dalių…

Sena meilė nekomerciniam kinui

Kino mylėtojas (sinefilas) marijampolietis Algis Vaškevičius pastebėjo, kad šiemet festivalis „Kino pavasaris“ pasiūlė gerokai mažiau filmų nei įprastai.

Kino mylėtojas (sinefilas) marijampolietis Algis Vaškevičius pastebėjo, kad šiemet festivalis „Kino pavasaris“ pasiūlė gerokai mažiau filmų nei įprastai.

Marijampolietis žurnalistas, kino mylėtojas ir žinovas Algis VAŠKEVIČIUS:
– Kinu domiuosi jau daugybę metų ir ypač nekomerciniu, klubiniu, vadinamuoju „arthauziniu“…

Komentarai baigti.

Naujausia informacija

     

    Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

    Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.