Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

Gegužės 26 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

 

Vieni džiaugiasi rengiama aikštele, kiti įžvelgia neteisybę
Žinia, kad Marijampolės Kosmonautų gatvės 16-ojo namo gyventojai pagaliau turės savo automobilių stovėjimo aikštelę, sutikta ne vienodai. Tie, kurie turi automobilius, laukia nesulaukia, kada nereikės sukti galvos, kur grįžus iš darbo pastatyti mašiną, nesibaiminti, kad gatvėje paliktą transporto priemonę apgadins, apvogs. Dalis garbaus amžiaus gyventojų nauja automobilių parkavimo aikštele visai nesidžiaugia. Jie automobilių neturi, bet už aikštelę turės mokėti daugiau, negu turintys po du, o kartais ir tris mašinas. Vienišiems, iš pensijos gyvenantiems žmonėms prisidėti prie aikštelės rengimo trimis ar keturiais šimtais eurų sudėtinga.

 

Abiturientams nuaidėjo paskutinis skambutis

  

Pažinti Marijampolę – su dviračiu
Pasitikdamas naują turizmo sezoną, Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ susipažinti su miestu skatina minant dviračius. Turistai, miesto svečiai ir net vietiniai ar apylinkių gyventojai po Marijampolę kviečiami važinėti ne bet kur, o specialiai pasivažinėjimams dviračiais sukurtais maršrutais. Rinktis galima iš dviejų: ilgesniojo, 17 kilometrų, ir trumpesniojo, 6 kilometrų.

 

Į gatvėje atsivėrusią smegduobę įsmukusio automobilio vairuotoją pribloškė aplinkinių elgesys
Praėjusią savaitę su netikėtais sunkumais važiuodama Marijampolės R. Juknevičiaus gatve susidūrė marijampolietė. Moters vairuojamo automobilio ratas įstrigo smegduobėje, kuri atsivėrė staiga, važiuojant. Marijampolietė išsigando, nesuprato, kas vyksta, bet labiausiai ją šokiravo kitų vairuotojų elgesys, kurie apvažiuodami duobėje įstrigusį automobilį švilpė, rėkė, rodė nepadorius gestus. Akivaizdu, kad su eismo kultūra, apskritai su kultūra, mums dar vis ne pakeliui.

Komentarai baigti.

Naujausia informacija