www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Birželio 2 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

 

Pražydęs dangus, skambančios erdvės – tradicijos ir viltis
Paskutinės gegužės dienos jau daug metų Marijampolėje reiškia viena: prasidedant vasarai pasveikiname ją skambiai, nors kaskart vis kitaip. Kažkada „Miesto dienos“ tapo „Cukriniu festivaliu“, tad šiemet, vis lyjant ir lyjant, būta nemažų abejonių: ar tik neištirps cukrinukai, nes ir be lietaus iki paskutinių dienų būta daug neaiškumų. Skaičiuoti kvadratiniai metrai patalpose ir atstumai lauko erdvėse, kviesta registruotis (dar ne visi esame įpratę) į būsimus renginius bei stebėti juos virtualioje erdvėje…

 

Sergančių COVID-19 kiekvieną dieną mažiau
Gyventojų vakcinacija nuo koronaviruso (COVID-19) pagal amžiaus grupes pirmadienį pasiekė paskutinį etapą: prasidėjus masinei vakcinacijai registruotis skiepui kviečiami visi asmenys, sulaukę 16 metų. Tuo tarpu sergamumas COVID-19 mažėja visoje Lietuvoje, sergamumo žemėlapyje tik viena Ukmergės savivaldybė liko juodojoje zonoje.

 

 

Būstų nuoma – tarsi loterija
Išties nuostabą keliantis klausimas – kodėl Marijampolėje, mieste, kur mažėja gyventojų, išsinuomoti būstą tampa problema. Socialiniuose tinkluose yra grupių, kuriose skelbiama apie būstų nuomą, tačiau jose siūlančių išsinuomoti gyvenamąjį plotą – retenybė, didžioji dauguma – ieškančių. Kodėl, pavyzdžiui, Vilniuje ar Kaune tai padaryti paprasčiau nei mūsų krašte?

 

Gyventojai norėtų daugiau autobusų, vežėjai – daugiau keleivių
Švelnėjant karantino ribojimams pamažu bandome grįžti prie įprastinio gyvenimo. Duris atveria kavinės, kino teatrai, pasirodė kvietimų į koncertus, spektaklius. Pamažu iš sąstingio vaduojasi ir viešasis transportas. Gatvėse, užmiesčio keliuose matyti daugiau keleivius vežančių autobusų.


Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika