Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

Birželio 2 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

 

Pražydęs dangus, skambančios erdvės – tradicijos ir viltis
Paskutinės gegužės dienos jau daug metų Marijampolėje reiškia viena: prasidedant vasarai pasveikiname ją skambiai, nors kaskart vis kitaip. Kažkada „Miesto dienos“ tapo „Cukriniu festivaliu“, tad šiemet, vis lyjant ir lyjant, būta nemažų abejonių: ar tik neištirps cukrinukai, nes ir be lietaus iki paskutinių dienų būta daug neaiškumų. Skaičiuoti kvadratiniai metrai patalpose ir atstumai lauko erdvėse, kviesta registruotis (dar ne visi esame įpratę) į būsimus renginius bei stebėti juos virtualioje erdvėje…

 

Sergančių COVID-19 kiekvieną dieną mažiau
Gyventojų vakcinacija nuo koronaviruso (COVID-19) pagal amžiaus grupes pirmadienį pasiekė paskutinį etapą: prasidėjus masinei vakcinacijai registruotis skiepui kviečiami visi asmenys, sulaukę 16 metų. Tuo tarpu sergamumas COVID-19 mažėja visoje Lietuvoje, sergamumo žemėlapyje tik viena Ukmergės savivaldybė liko juodojoje zonoje.

 

 

Būstų nuoma – tarsi loterija
Išties nuostabą keliantis klausimas – kodėl Marijampolėje, mieste, kur mažėja gyventojų, išsinuomoti būstą tampa problema. Socialiniuose tinkluose yra grupių, kuriose skelbiama apie būstų nuomą, tačiau jose siūlančių išsinuomoti gyvenamąjį plotą – retenybė, didžioji dauguma – ieškančių. Kodėl, pavyzdžiui, Vilniuje ar Kaune tai padaryti paprasčiau nei mūsų krašte?

 

Gyventojai norėtų daugiau autobusų, vežėjai – daugiau keleivių
Švelnėjant karantino ribojimams pamažu bandome grįžti prie įprastinio gyvenimo. Duris atveria kavinės, kino teatrai, pasirodė kvietimų į koncertus, spektaklius. Pamažu iš sąstingio vaduojasi ir viešasis transportas. Gatvėse, užmiesčio keliuose matyti daugiau keleivius vežančių autobusų.


Komentarai baigti.

Naujausia informacija