www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Birželio 5 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

 

Tėti, aš tave myliu
Šie žodžiai rytoj paglostys daugelio vyrų širdis ir ne vienas pripažins, kad tai pati gražiausia dovana Tėvo dienos proga. Ir jais, ir vaikų darytais atvirukais bei kitomis staigmenomis džiaugsis ir Kalvarijos savivaldybės Tarprubežių kaime gyvenantis Alfredas Botyrius.


 

Cukraus fabrikas turi naują šeimininką
Ilgai buvo neaišku, ar sausį daugumą darbuotojų atleidęs bankrutuojantis „Lietuvos cukrus“ šį rudenį pradės naująjį cukraus gamybos sezoną. Pavasarį, kuomet ūkininkai pasirašė cukrinių runkelių pardavimo sutartis su viena fabriko kreditorių UAB „Žvalguva“ ir atsiėmė cukrinių runkelių sėklas, buvo ženklas, jog salsvas kvapas rudenį po Marijampolę vis dėlto pasklis.
Garantijų, kad cukraus gamyba Marijampolėje ir toliau vyks, šiandien yra dar daugiau. Gegužės 11 dieną po BUAB „Lietuvos cukrus“ kreditorių susirinkimo pasklido žinia, kad fabrikas turi naują šeimininką – Šiauliuose registruotą įmonę „Išmaniosios trąšos“.

 

Atidaryta paroda Marijampolės pataisos namuose
Trečiadienį Marijampolės pataisos namuose buvo iškilmingai atidaryta nepilnamečių suimtųjų ir nuteistųjų piešinių paroda. Joje eksponuojami 19-os autorių piešiniai religine tematika. Paroda prieš tai buvo eksponuojama Alytuje, planuojama ją parodyti visose šalies įkalinimo įstaigose, taip pat ir kitose viešose erdvėse.

 

 

Balos ir šlapynės: atiduodama skola gamtai ar problema ūkininkams?
Šį pavasarį, ypač gegužę, kritulių kiekis išties buvo didelis – kai kur lietaus iškrito 2–3 kartus daugiau nei vidutiniškai. Vietomis laukuose iki šiol stebime telkšančius vandens plotus, kuriuose turškia antys, o vanduo kaip nesigeria, taip nesigeria į žemę. Ar gamta tokiu būdu bando atsiimti žmogaus ir melioracijos praėjusiame amžiuje užkariautus plotus? Ar tai kelia problemų žemių savininkams?





Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika