Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

Birželio 9 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

 

Gyventojai priblokšti: Jūrės miestelyje sunaikinta kultūros paveldui priklausiusi liepų alėja
Antradienį pradėjo skambėti „Suvalkiečio“ redakcijos žurnalistų telefonai. Skambino Jūrės miestelio gyventojai. Susijaudinę žmonės pasakojo, kad į geležinkelio stotį suvažiavo sunkiasvorė technika, kranas su bokšteliu. Darbininkai vieną po kitos pjauna ir guldo parke prie geležinkelio stoties augusias ilgaamžes liepas. Vietos gyventojai prašė padėti kaip nors sustabdyti šį barbarišką medžių naikinimą. Žmonėms sunku buvo patikėti, kad taip galima elgtis su jau žiedynus užmezgusiomis liepomis.

 

Atidarytas naujas Seimo nario Dainiaus Gaižausko biuras
Vakar Marijampolėje iškilmingai atidarytas naujas LR Seimo nario Dainiaus Gaižausko biuras. Jis įsikūrė miesto centre, Kauno g. 62.

 

 

 

Birželis nokina braškes
Turguose kvepia lietuviškos braškės. Ir nors pirmosios uogos nepigios, visgi žmonės vertina savuose laukuose užaugusias kvapnias, saldžias braškes, ir neatsispiria jų neparagavę. Juo labiau kad šiemet jos ant prekystalių pasirodė dviem trim savaitėmis vėliau, negu ankstesniais metais.

 

 

„Ratai turbūt įaugę man į kraują“
Karolinai Kalinauskaitei – 26-eri. Baigusi dailės mokyklą, be galo mėgstanti skaityti knygas. Tikitės, kad skaitysite apie dailės mokytoją? Ne! Šis straipsnis – apie 5-erių metų stažą turinčią vilkikų vairuotoją. Pirmas mintyse kilęs klausimas, pamačius pašnekovę, mane pačią išmušė iš vėžių: „Dieve, kaip ji pakeičia ratą?!“

Komentarai baigti.

Naujausia informacija