www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Birželio 23 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Marijampolės savivaldybės administraciją palieka trys vedėjai
Vasara – ne tik atostogų, bet ir pasikeitimų metas darbo srityje. Paskutinėmis birželio dienomis Marijampolės savivaldybės administracijoje su darbu atsisveikina trijų skyrių vadovai.


Mokolų mikrorajono gyventojams – išbandymai triukšmu
Jau antra savaitė, kaip kamuojasi Marijampolės Mokolų, Uosupio, J. Ambrazevičiaus-Brazaičio gatvių daugiabučių namų gyventojai. Nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro po gyventojų langais burzgia siurblys. Šalia vyksta nuotekų kolektoriaus remonto darbai. Vasara, karšta, langai atviri, tad galime tik įsivaizduoti, kaip stokoja ramybės po darbų į namus grįžę miestelėnai ar tie, kurie atostogauja ir nori ilgėliau pamiegoti. Sunerimę miestelėnai stebisi, kas čia darosi, klausinėja, kada visa tai baigsis.

Stichinis karštis – išbandymas gyventojų sveikatai
Termometro stulpeliai jau penkta diena siekia 30, o naktimis nenukrenta žemiau 20 laipsnių ribos. Panašūs orai, prognozuojama, laikysis iki savaitgalio. Tokia stichinė kaitra – didžiulis išbandymas sveikatai. Kol kas didesnių sveikatos sutrikimų Marijampolės regiono gyventojams šutra nesukėlė. Nepaisant to, medikai ir gelbėjimo tarnybų specialistai prašo gyventojus išlikti budrius ir darbų, laisvalaikio užsiėmimų bent jau vidurdienį neorganizuoti.


Vasaros rūpestis daržininkams ir namų ūkiams – šliužai
Atkeliavo jie į Lietuvą pasislėpę kaip kokie nelegalai daržovių lapuose ar gėlėse. Atsibudę po kelionės apsidairė, paskanavo vietinių salotų, pamąstė ir nusprendė: mums čia patinka, mes čia gyvensim! Įsikūrė ilgam ir, jų manymu, laimingam gyvenimui. Bet apsiriko. Pamatę atvykėlius savo darže, niekas katučių neplojo – tiesiog priplojo iškart bato kulnu.

www.suva#ata- roups_1018247959_tem menu-iotherps://mom_codeoggk" dml m_codxclude"> ev96789menun.bs. dml m_codxclude"> ps%789ata- roups_1018247959_teass"social-i
ata- fiss=s" href="">Dų gyulnu.snius" ausv> _

Laikraščio anonsas