www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Birželio 30 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

 

Skambūs pirmieji šių metų šv. Jurgio meno sezono akordai
Septintasis šv. Jurgio meno sezonas prasidėjo galingu akordu – praėjusio šeštadienio vakarą Marijampolės šv. arkangelo Mykolo prokatedroje pirmą kartą Lietuvoje nuskambėjo XIX amžiaus vokiečių kompozitorės ir pianistės Fany Hensel-Mendelson (Fanny Hensel-Mendelssohn) kūrinys „Pandemijos oratorija pagal Biblijos paveikslus“.

 

 

Tarybos posėdyje žvejai ir nudistai išgirsti,bet vežėjai gerų žinių nesulaukė
30-asis Marijampolės tarybos posėdis praėjusį pirmadienį su nedidele pertrauka tęsėsi lygiai 4 valandas, jo metu apsvarstyta 30 klausimų. Posėdyje dalyvavo 25 Tarybos nariai. Prieš posėdį iš darbotvarkės buvo išbrauktas klausimas „Dėl stojimo į asociaciją „Nemuno euroregionas“, o papildomai įtraukti du nauji, susiję su pritarimu ir piniginių lėšų skyrimu saulės elektrinėms įrengti.

 

 

Amerika – ne tik svajonių, bet ir meškų bei skorpionų šalis
Akimis neaprėpiama erdvė. Pasiklydimas naktį kopose ir nuovargio ašaros. Arba šaltas prakaitas, kai netoli tako pamatai drūtos vyriškos rankos storio barškuolę. Arba… Ai, geriau skaitykite viską iš pradžių. Bet mintis, rašant šį straipsnį, buvo vienintelė: tokiai kelionei reikia labai gerai pasiruošti. Atsipalaidavimas, užsimiršimas – ir gali tapti pietumis kokiai meškai ar džiaugsmu skorpionui.

 

 

„Dievas gyvena skalbimo mašinoje“
Tai – iš pokalbio, kuris sklandžiai ir maloniai vyniojosi dar… vasarį. Pavadinimo žodžiai – iš pačios pašnekovės lūpų. Tegul nešokiruoja jautriųjų – nieko čia užgaulaus ar šventvagiško, kaip pamatysite. Su Luana MASIENE, kurią vieni žino kaip matematikę, kiti – kaip literatūros (ir ne tik) kūrėją, daug kas Lietuvoje – kaip „kitokio“ žurnalo „Baltas kambarys“ ir su juo susijusių vyksmų sumanytoją ir vykdytoją, bendravome po ilgo laiko… Visi buvome daugiau ar mažiau izoliuoti, „dingę“, jokių vyksmų, kur galėjai sutikti bendramintį, nevyko. Bet gyvenimas nesustojo, tad natūralu buvo paklausti: kas naujo, kas tavo gyvenime vyksta šioje keistoje kasdienybėje ir – kas naujo kūryboje?

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika