Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

 

Literatūriniai pietūs su kraštiečiu

Rugpjūtį užplūdusi vasariška šiluma, saulė, dangaus žydrynė dar labiau skatino norą ištrūkti iš karantino ir virtualios erdvės į tikrą, visais pojūčiais patiriamą pasaulį. Daukšiečiai buvo pakviesti į bibliotekos kiemelį pasimėgauti literatūriniais pietumis su kraštiečiu, dvylikos knygų autoriumi, aistringu gamtininku, kolekcininku, medžiotoju, ichtiologu ir gausybės titulų savininku Algimantu Zubavičiumi, šiuo metu gyvenančiu Dauguose.

Algimantas Zubavičius turėjo kuo nustebinti kraštiečius...

Algimantas Zubavičius turėjo kuo nustebinti kraštiečius…

Kraštietis visus pradžiugino ne tik „desertu“ – unikalia trofėjų ir daiktų iš tolimosios Afrikos kolekcija, bet ir nuoširdžiu, atviru bendravimu, kuris pakylėjo ir užliejo šviesiausiomis, gražiausiomis emocijomis! Kalbėdamas dažnai pabrėždavo, kad gyvenimas ir kūryba nėra du skirtingi pasauliai, jų santykis labai glaudus – kūryba kyla iš gyvenimo ir yra kupina jo…
Popietėje, trukusioje iki vakaro, sulaukta daug dalyvių: ir bibliotekos skaitytojų, ir svečio bendraklasių, draugų, ir dabar, ir anksčiau Daukšiuose gyvenusių žmonių. Visi dalijosi gražiais prisiminimais apie vaikystę, jaunystę, mokslo metus.

Irma LEONAVIČIENĖ, Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Daukšių padalinio bibliotekininkė

Komentarai baigti.

Naujausia informacija

     

    Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

    Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.