Šakas svarina riešutų kekės

„Tradiciniai lazdynai bus kaip mano palikimas, jie augs ir derės gal ir 100 metų“, – ilgalaike investicija neabejoja Vidmantas Krapavičius.
Įvairiausias daržoves daugelį metų auginusį Vidmantą Krapavičių marijampoliečiai dar lig šiol klausinėja, ar neturi parduoti tų skanių bulvių, morkų, kopūstų, burokėlių. Pro ūsą šypsodamasis vyras siūlo jiems valgyti lazdyno riešutus ir česnakus…
Per atradimus ir kosmosą – į pačią širdį…

Elzė Armonaitė – viena iš trijų „Zonta“ klubo stipendija paskatintų jaunųjų atlikėjų – pradėjo bazilikoje vykusį koncertą.
Apie muziką gal nereikėtų kalbėti – jos reikia tiesiog klausytis. Tačiau tam, kad muzika ateitų pas mus (turint omenyje ir vasaros festivalį „Marijampolė Mucic Park“ taip ir vyksta: niekur nereikia važiuoti, rūpintis bilietais, nė cento mokėti…), turi atsitikti daug dalykų ir susitikti bei sutarti daug žmonių.
Lino taku – į prisiminimus ir šiandieną
Ar dar turime mamos ar močiutės kraitinių staltiesių? Tai griebiam adatą ir stropiai suadom net mažiausią išdilimą! Nes tai ne tik materiali vertybė – tai paveldas, kuriame „įrašyta“ mūsų šeimos protėvių dvasia. Štai tokią žinutę norėjau perduoti visiems, kurie negalėjo atvykti į šventę „Lino takas“, vykusią Lūginės kaime, pal. Jurgio Matulaičio tėviškėje.
„Juozas Damijonaitis – lietuviškų vadovėlių pradininkas“

Birutės Bytautienės rankose – atestatas, liudijantis, kad Juozas Damijonaitis baigė Veiverių mokytojų seminariją.
Taip vadinasi prieš penketą metų išleista knygelė, skirta mūsų kraštiečiui, kurio šaknys – Kazlų Rūdos apylinkėse, o jo paties, artimųjų vaikystės, jaunystės takeliai vingiavo per Veiverius, Marijampolę, kitas vietas.