www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rūbų pirkimas mažiems vaikams: kaip sutaupyti?

Norite sutaupyti pinigų perkant vaikiškus drabužius? Vaikiškiems drabužiams galite išleisti netgi daugiau nei perkant suaugusiųjų drabužius. Ką daryti ir kaip sutaupyti? Štai keletas patarimų praktiškoms mamoms!

1. Pirkite klasikinius drabužius

Pirkite klasikinius pagrindus – tai patarimas, kurį perskaitysite kiekviename mados žurnale nuo „Vogue“, „Elle“ iki „Grazia“. Ir šią taisyklę lygiai taip pat galime pritaikyti vaikų drabužiams. Džinsai, chinos, pagrindiniai marškinėliai ir megztiniai taps pagrindiniais jūsų vaiko drabužių deriniais. Taip vaikas visada turės universalų drabužį, kurį galės derinti su naujais „negaliu gyventi be jo “ marškinėliais, kelnėmis ar sijonu.

2. Priimkite visas dovanas, ypač kūdikių rūbelius

Neišvengiama, kad nuo tos dienos, kai pranešite apie nėštumą, atsiras artimoje aplinkoje žmonių, kurie turės pilną spintelę nenešiojamų drabužių, kuriuos norės iškraustyti atiduoti jums. Priimkite visas dovanas su dėkingumu – niekada nežinai, kada ateis diena, kai tavo vaikas, regis, užaugs per naktį ir neturės nieko tinkamo arba suges skalbimo mašina ir neturėsi nieko švaraus, kuo jį aprengti.

3. Dėvėtų drabužių parduotuvė

Kartais puikus būdas sutaupyti pinigų perkant vaikiškus drabužius yra pirkti dėvėtus, o pirmiausia turėtumėte išbandyti vietinę parduotuvę. Drabužiai dėvėtų drabužių parduotuvėse apskritai bus patikrinti, kad būtų gana geros būklės (jokių maisto gabalėlių ar nerimą keliančių rudų dėmių…). Taip pat galite rasti nedėvėtų daiktų su etiketėmis kartu su vakarėlių suknelėmis, vestuviniais komplektais ir berniukų kostiumais, kurie buvo dėvėti tik vieną kartą.

4. Internetinės parduotuvės

Labai populiaru, drabužių ieškoti internetinėse parduotuvėse. Privalu, kad vaikiškų drabužių parduotuvėse galėsite matyti ne tik visą asortimentą, tačiau ir sutaupyti. Atsidarę Little-Goose drabužių vaikams kategoriją rasite išties platų vaikiškų drabužių pasirinkimą. Internetu galite visuomet sekti nuolaidas, pavyzdžiui, užsisakius naujienlaiškį, nuolat gausite pranešimus apie išpardavimas ir savaitgalio akcijas. Daugelyje parduotuvių siuntimas ir gražinimas yra nemokami, tad nereikės važiuoti automobiliu ir eikvoti pinigų degalams.

6. eBay

„eBay“ gali tapti pirmuoju pasirinkimu,jei ieškote konkretaus daikto, ypač mokyklos spektakliui ar teminei kostiumų dienai.

7. Prižiūrėkite savo drabužius

Puikus būdas sutaupyti – prižiūrėti drabužius, kad jie tarnautų ilgiau. Visada laikykitės skalbimo instrukcijų ir nedelsdami išskalbkite drabužius, ant kurių išsiliejo skysčiai ar liko dėmės. Be to, skalbinių krepšelio apačioje nėra malonu rasti jau pradėjusį pelyti seilinuką.

8. Išmokite pagrindinių taisymo būdų

Galbūt niekada nemokėjote jokių pagrindinių siuvimo technikų, bet dabar pats laikas sužinoti, kaip įsiūti sagą ar susidoroti su maža skilute. Jeigu net neįsivaizduojate nuo ko pradėti, „Google“ ir „You Tube“ gali išmesti daugybę paaiškinamųjų video ir naudingų patarimų.

9. Išsiuomoti arba skolintis

Bet kuriuo atveju, kai reikia tam tikrų drabužių jūsų vaikui, turėtumėte apsvarstyti galimybę tuos daiktus išsinuomoti ar pasiskolinti. Jūsų vaikas gali būti paprašytas būti gėlių mergaite, ragan, pelene ar žmogumi voru. Tai gali tapti nemaža finansine našta kiekvienam, norinčiam sutaupyti. Jeigu šiuo metu jums reikia teminio kostiumo, paklausinėkite draugų, gal jie turi vieną tokių. Jei perkate tą prekę vienai konkrečiai progai, tai tikriausiai bus vienintelis panaudojimas, o vėliau drabužis tiesiog gulės spintoje. Taip pat galite pasidomėti ir drabužėlių nuoma.

10. Pirkite lyčiai neutralius drabužius

Jei planuojate turėti daugiau vaikų, verta įsigyti lyčių atžvilgiu neutralius drabužius. Tokiu būdu, kai jūsų pirmasis vaikas juos išaugs, galėsite juos laikyti tol, kol prireiks tų daiktų antrajam vaikui ir pan.

Prie šių geltonos, žalios ir gelsvos spalvos gaminių galima priderinti mielą rožinę galvos juostelę arba mažą mėlyną peteliškės, jei norite prie aprangos suteikti lyčiai būdingo įvaizdžio.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika