www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kaip pagerinti būsto energetinę klasę?

Norite gyventi tokiuose namuose, kurie yra draugiški Jūsų piniginei ir tuo pačiu gamtai? Tokiu atveju labai svarbus pastatų sertifikavimas, kuris padeda gana tiksliai numatyti savo namo arba buto energetinę vertę. Žinoma, sužinojus vertinimą daugelis suskubsta ieškoti priemonių, kurios gali būstą padaryti sandaresniu ir tai yra labai sveikintina.

Pateiksime Jums kelis patarimus, kurie pagerina sunaudojamos energijos kiekius, jie tampa mažesni, tad žmogui tuo pačiu kur kas mažiau kainuoja.

Specialistų pateikti patarimai

Po atlikto sertifikavimo specialistai pateikia gaires – kaip galima pagerinti būklę. Dažniausiai pastatų sertifikavimas apima labai detalius rodmenis, patarimus. Tačiau ne visada, tad reikia atsakingai rinktis specialistus. Jų paieškoms siūlome skirti laiko.

Svarbiausia yra ne kaina, nors ir svarbi daugeliui, tačiau kokybė, kuri garantuoja, kad pastatų sertifikavimas padės jums tiksliai sužinoti būsto silpnąsias vietas ir jas sutvarkyti.

Elektros lempučių keitimo magija

Korekcijos, kurios reikalingos būstui, gali būti labai įvairios. Nuo stogo keitimo iki elektros lempučių korekcijų. Halogenines pakeitus LED galima labai daug sutaupyti ir daugelis žmonių nustemba – kad skirtumas yra didelis. Dažniausiai tokius ir panašius patarimus pateikia specialistai, kurie nori padėti žmogui gyventi tvariau su gamta.

Būsto mikroklimato kūrimas

Taip pat reikia nepamiršti, jog būsto šildymas ir vėdinimas reikalauja bene daugiausia energijos. Štai todėl reikia rinktis gamtai patrauklias alternatyvas. Tai, žinoma, geoterminis šildymas, kuris dažnai kartu ruošia ir karštą vandenį.

Visada geriausia tartis su specialistais, kurie pagal Jūsų būsto plotą gali patarti – kokia sistema labiausiai tinka. Juk šiuo metu įrangos pasiūla yra tikrai labai plati, tad reikia rinktis geriausią.

Esminiai pokyčiai

Dar keli patarimai:

● Gerinkite stogo būklę;
● Grindis;
● Sienų izoliaciją;
● Rinkitės langus su dvigubu stiklu;
● Naudokitės elektros prietaisus, kuriems reikia kuo mažiau energijos.
Gyvenkite tokiuose namuose, kurie yra draugiški gamtai. Tai yra kiekvieno iš mūsų privalomybė, kurios reikia laikytis ir tuo pačiu kuri turėtų būti skatinama ne įstatymais, tačiau žmonių sąmone.

Namudiagnostika.lt teikia profesionalias pastatų sertifikavimo paslaugas – apsilankykite čia: https://namudiagnostika.lt/

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika